به مناسبت گرامیداشت دهه فجر 17 طرح عمرانی در بخش لوندویل شهرستان مرزی بندر آستارا با حضور فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی این شهر افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، یونس رنجکش  همزمان با پنجمین روز از دهه فجر ابتدا پنج واحد مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی (ره) را در روستاهای کانرود، خسرومحله و نظرمحله لوندویل افتتاح کرد که هر یک از این واحدهای مسکونی ۷۰ متر مربع مساحت دارند و با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد و پانصد و شصت میلیون ریال در طول سه ماه ساخته شده است.

بهره‌برداری پروژه تقویت برق روستای سیره الیوه

فرماندار آستارا با حضور در روستای سیره الیوه پروژه تقویت برق این روستا را مورد بهره‌برداری قرار داد. برای اجرای 12 طرح اصلاح، بهسازی و تقویت شبکه برق در نقاط مختلف بخش لوندویل بالغ بر 11 میلیارد و 560 میلیون ریال هزینه شده است.

سپس فرماندار آستارا در روستای کوته کومه لوندویل حاضر شد و کلنگ یک باب مسکن مددجویی را به زمین زد. قرار است این واحد مسکونی توسط سپاه ناحیه آستارا ظرف مدت سه ماه آماده گردد.

فرماندار آستارا همچنین در ادامه این مسیر از روند اجرای پروژه احداث راه جنگلی آبشار لاتون نیز بازدید به عمل آورد.

مسکن مدد جویی

افتتاح یک پروژه آسفالت راه در روستای کانرود

لازم به ذکر است که فرماندار آستارا از افتتاح یک پروژه آسفالت راه در روستای کانرود به دلیل نیمه کاره بودن خودداری کرد و یادآور شد که افتتاح پروژه های نیمه تمام کار درستی نیست و خواستار دقت بیشتر مسئولان شهرستان در این زمینه شد.

 گفتنی است در این برنامه ها مظفری معاون سیاسی فرمانداری آستارا و قدیمی بخشدار لوندویل و بسیاری از مدیران دستگاه های اجرایی و همچنین مردم منطقه حضور داشتند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج