فرمانده انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح ذوالفقار 8 پلیس استان اصفهان و کشف یک تن و 108 کیلو گرم مواد افیونی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی اظهار داشت: در راستای برخورد و مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد افیونی و اجرای مصوبات قرارگاه اقدام و عمل پلیس اصفهان، شب گذشته طرح عملیاتی ذوالفقار 8 توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان اجرا شد.

وی افزود: پس از اجرای این طرح عملیاتی، یک تن و 108 کیلوگرم انواع مواد افیونی در محل های اجرای طرح کشف شد.

این مقام مسوول عنوان داشت: در این عملیات 18 نفر قاچاقچی و توزیع کننده حرفه ای مواد افیونی و اعضای 8 باند مواد مخدر نیز شناسایی و دستگیر شدند.

+تریاک

سردار معصوم بیگی از توقیف 16 خودروی سبک و سنگین متعلق به قاچاقچیان خبر داد و بیان داشت: مواد کشف شده شامل 718 کیلوگرم تریاک ، 350 کیلوگرم حشیش و 40 کیلوگرم هروئین است.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: قرارگاه عملیاتی اقدام و عمل و طرح های انتظامی پلیس اصفهان در راستای برخورد با کانون های جرم با چابکی و تحرک بیشتری تداوم خواهد یافت و از همه ظرفیت های درون و بیرون سازمان استفاده می شود.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان ضمن تقدیر از همکاری و تعامل مقام های قضائی و عموم مردم با پلیس از دستگیری تعداد زیادی از مخلان نظم و امنیت عمومی جامعه نیز خبر داد و خاطر نشان کرد: استان اصفهان مکان امنی برای مجرمان و مخلان نظم و امنیت جامعه نخواهد بود و خادمان مردم در نیروی انتظامی این استان تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا امنیت و آرامش را روز به روز افزایش دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج