مدیر منطقه 14 شهرداری اصفهان گفت: نخستین نمایشگاه دستاوردهای بانوان صنایع دستی بانوان سرپرست خانوارتحت عنوان بازارچه همدلی به مناسبت ایام الله دهه فجر از 16 تا 21 بهمن ماه در سالن مطالعه حصه شمالی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، علی شمسی افزود: بازارچه همدلی به مناسبت ایام الله دهه فجر در سالن مطالعه حصه شمالی به منظور به نمایش در آوردن دستاوردهای زنان سرپرست خانوار و کاهش آسیب های اجتماعی برگزار می شود.

نمایشگاه همدلی 2

 وی با بیان این که اولین بازارچه همدلی به منظور عرضه دستاوردهای بانوان سرپرست خانوار در منطقه 14 گانه شهرداری راه اندازی می شود، اذعان داشت: با توجه به این که با ایجاد این بازارچه ها، زنان سرپرست خانوار می‌توانند از در آمد نسبی برخوردار شوند وجود این بازارچه ها می تواند علاوه بر تاثیر مستقیم در اقتصاد خانواده ها برای رفع نیازهای شهروندان نیز موثر باشد.

 وی اضافه کرد: در بازارچه همدلی  دستاوردهای بانوان منطقه 14 در حوزه صنایع دستی، محصولات تزیینی ،غذایی وهنری به نمایش گذاشته می شود همچنین  برگزاری نمایشگاه اثار خوشنویسی استاد زارعی  از مفاخر هنری شهر اصفهان در زمینه کتابت قرآن مجید در این بازارچه در دید عموم قرار می گیرد.

مدیر منطقه 14 شهرداری اصفهان از برگزاری 6 دوره آموزشی در حوزه های مهارتی به صورت رایگان در حاشیه بازارچه همدلی خبرداد و بیان کرد: شهرداری اصفهان بر مبنای مسوولیت های اجتماعی خود از زنان سرپرست خانوار در حوزه های اقتصادی،  فرهنگی، اجتماعی و روانی حمایت خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج