سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: اولین جلسه انجمن یاوران وقف حوزه های علمیه کاشان با حضور رئیس مرکز مدیریت حوزه علمیه و جمعی از طلاب برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مهدی حافظیان اظهار داشت: بر اساس دستور العمل ابلاغی سازمان اوقاف و امور خیریه انجمن یاوران وقف حوزه های علمیه کاشان با هدف تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف، ایجاد وقف های جدید براساس نیازهای روز جامعه و همچنین کمک در اجرای هرچه بهتر نیات واقفان نیک اندیش تشکیل شد.

سرپرست اوقاف کاشان

وی افزود: اولین جلسه این انجمن با حضور رئیس حوزه علمیه شهرستان کاشان و 15 نفر از مدرس های حوزه های علمیه کاشان برگزار شد و در این نشست مقرر شد تا این انجمن با جدیت فراوان پیگیری و به وظایف خود با قوت هرچه تمام عمل نماید و اداره اوقاف و امور خیریه نیز در این راستا حمایت های لازم را انجام دهد.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان خاطرنشان کرد: انجمن های یاوران وقف از بازوهای بسیار مهم اداره اوقاف و امور خیریه محسوب می شوند که در راستای چذب مشارکت های مردمی جهت ایجاد وقف هایی با رویکرد برطرف کردن نیازهای روز جامعه بسیار موثر و تاثیرگذار هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج