نماینده مردم شهرستان فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در آیین بهره برداری از 152 کیلومتر بهسازی و آسفالت راه روستایی گفت: شهرستان شفت با وجود مواهب طبیعی و جاذبه های گردشگری می تواند در همه زمینه ها زبانزد شود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، نماینده مردم شهرستان فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی  گفت: شهرستان شفت با وجود مواهب طبیعی و جاذبه های گردشگری می تواند زبانزد شود.

حجت الاسلام مهدی افتخاری  اظهار کرد: در شعار های انتخاباتی گفته شد نیازمند توسعه در همه زمینه های شهری و روستایی هستیم و معتقدم این توسعه در دولت تدبیر و امید بیشتر دیده می شود.

مراسم بهرهبرداری از راه روستایی

در دولت نهم و دهم درشهرستان شفت توسعه چندانی صورت نگرفت

نماینده مردم شهرستان فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی، افزود: کسانی که تحت عنوان ضرورت توسعه شهری به عنوان منتقد از دولت هستند باید کاستی های دولت گذشته را نیز به یاد آورند چرا که در دولت نهم و دهم در همین شهرستان شفت توسعه چندانی صورت نگرفت.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: شهرستان شفت با وجود مواهب طبیعی و جاذبه های گردشگری می تواند در همه زمینه ها زبانزد شود و در صورت تعریض و بازگشایی راه عشایری علاوه بر تسهیل در عبور و مرور دامداران و عشایر، رونق اقتصادی و گردشگری را به دنبال داشته و افزایش امید در جوانان و جلوگیری از کوچ آنان از روستاها را به دنبال دارد.

نماینده مردم شهرستان شفت در مجلس شورای اسلامی، در خاتمه اظهار کرد: کسانی که به فکر تخریب دولت هستند ابتدا میزان توسعه استان و کشور را ارزیابی کرده و در صورت وجود انتقاد نیز، نقد منصفانه کنند.

 بهره برداری از 152 کیلومتر بهسازی و آسفالت راه روستایی

در مراسمی با حضور محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه، استاندار گیلان و تنی چند از مدیران کل استان، از 152 کیلومتر بهسازی و آسفالت راه های روستایی گیلان با اعتبار بیش از 260 میلیارد ریال بهره برداری شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج