مدیرکل کمیته امداد استان گیلان از پرداخت 31 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به محرومان از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، علیرضا محمدی،  در جمع هیئت های عامل مراکز نیکوکاری استان و جمعی از نیکوکاران برگزیده شهرستانها با تسلیت ایام فاطمیه وگرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر از پرداخت 31 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به محرومان خبر داد.

محمدی گفت: یکی از بارزترین نقش های مردم در به ثمر رساندن پیروزی انقلاب ایران پشتیبانی از ولایت فقیه و تاسی از سیره اهل بیت ( ع) بود.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) با نگاه و تفکر دینی و با حمایت و وحدت ملت ایران به ویژه محروما ، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند ، افزود: در جامعه ای که حاکمیت آن بر مبنای دینی شکل بگیرد اثرات و نتایج آن برای تمام دنیا محسوس است.

تقدیر از نیکوکاران برگزیده

محمدی با اشاره به اینکه کمک های نیکوکاران بدون منت و بر مبنای آموزه های دینی است، ادامه داد:  مراکز نیکوکاری فضای مناسبی را برای همدلی بیشتر مردم و خیران با نیازمندان فراهم کرده است.

کمک دو میلیارد و 200 میلیون تومانی نیکوکاران به نیازمندان

مدیرکل کمیته امداد گیلان به کمک دو میلیارد و 200 میلیون تومانی نیکوکاران به نیازمندان از طریق مراکز نیکوکاری استان اشاره کرد و گفت: درحال حاضر 18 مرکز نیکوکاری در گیلان فعال است و دو مرکز دیگر هم در دهه مبارک فجر راه اندازی می شود.

وی تصریح کرد: مراکز نیکوکاری و سایر مؤسسات مردم نهاد در کنار کمیته امداد و با تعامل گسترده تر می توانند به صورت هدفمند خدمات مختلفی را در بخش های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی به نیازمندان ارائه دهند و با تلاش بیشتر برای کاهش فقر در جامعه گام بردارند.

محمدی به پرداخت 31 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به محرومان از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت نیز اشاره کرد و افزود: خیران با سپرده گذاری در این صندوق می توانند در کمک به حل مشکلات محرومان و ایتام مشارکت کنند و با این کار علاوه بر حفظ عزت و کرامت خانوارها به توانمندسازی آن ها هم کمک می شود.

در پایان این نشست از هیئت عامل های مراکز نیکوکاری گیلان و جمعی از نیکوکاران برگزیده که بیشترین تعامل را با مراکز نیکوکاری داشتند تقدیر شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج