مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در بازدید از محل مسابقات مرحله شهرستانی قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان خرم آباد از شرکت 160هزار دانش آموز در مرحله اول این مسابقات خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، خدانظر دریکوند در بازدید از محل برگزاری مسابقات مرحله شهرستانی قرآن، عترت و نماز اداره آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان خرم‌آباد، گفت: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته همکاران ما در اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان، حدود 160هزار نفر از دانش‌آموزان لرستانی در مرحله نخست این سری از مسابقات شرکت کرده‌اند.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از راهیابی55هزار نفر دانش‌آموز شرکت کننده در این مسابقات به مرحله استانی و منطقه‌ای خبر داد و تصریح کرد: از این  تعداد، چیزی در حدود دو هزار و 500 دانش آموز و 100 نفر از همکاران فرهنگی به مرحله استانی مسابقات که اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد، راه پیدا می‌کنند.

وی، افزود: همچنین تعداد 96 نفر از دانش‌آموزان برگزیده مرحله استانی و 8 نفر از همکاران فرهنگی نیز به مرحله کشوری راه پیدا می‌کنند که این دور از مسابقات نیز در تابستان سال 97 برگزار خواهد شد.

سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، نقشه راه است

دریکوند، توجه به مبانی دینی و اعتقادی را از راهبردهای دستگاه تعلیم و تربیت لرستان برشمرد و گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، نقشه راه و کتاب قانون دستگاه تعلیم و تربیت برای دستیابی به اهداف کلان و تربیت دانش آموزان خودباور و خداباور است.

وی، تاکید کرد: بی‌شک، مشارکت 160 هزار نفری دانش‌آموزان لرستانی در مسابقات قرآن، عترت و نماز، نشان از عشق و علاقه دانش‌آموزان لرستانی به فرهنگ و معارف الهی و قرآنی دارد و وظیفه ما را در این راه سنگین‌تر می‌کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج