مدیر کل زندان های گیلان در بازدید از اردوگاه حویق گفت: کارگروهای تخصصی اشتغال در زندان های گیلان راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، در بازدید دوره ای سید حمید حسینی مدیر کل زندان های استان گیلان از زندان های تابعه در اردوگاه کاردرمانی حویق در خصوص ایجاد کارگروهای تخصصی اشتغال در زندانهای گیلان گفت: با برگزاری جلسات اندیشه ورز در ستاد اداره کل، برش تکلیفی سازمانی در کلیه ارکان  مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در خصوص ارتقاء اشتغال پایدار و رسیدن به اهداف سازمانی تصمیماتی اتخاذ شد.

حسینی افزود: بازدارندگی و بازپروری را می توان با آموزش مهارتهای شغلی و از طریق بازسازی شخصیتی و داشتن برنامه های تخصصی اشتغال، و برنامه های اصلاحی و تربیتی در زندانها توسعه داد  تا بتوان نقش بازپروری و برنامه های اصلاحی را پس از آزادی و پذیرش زندانی و بازگشت سعادتمندانه او را به جامعه شکل دهی کرد.

بازدید از اردوگاه حویق

داشتن نقشه راه مناسب در چارچوب اقتصاد مقاومتی

وی خط مشی اصلی سازمان را در راس برنامه های زندانهای گیلان عنوان کرد و گفت:  باید با عزم راسخ تمام توان خود را برای تحقق بخشیدن این امر برای رسیدن به  پیشبرد اهداف عالی سازمان که همان  اصلاحی و تربیت  است  بکار بست.

وی داشتن نقشه راه مناسب در چارچوب اقتصاد مقاومتی در زمینه های مختلف مخصوصا اشتغال در فراگیر نمودن این امر درزندانها را  موثر اعلام نمود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج