همزمان با دهه مبارک فجرمسابقات والیبال، بسکتبال، فوتسال و فوتبال پیشکسوتان و همچنین ورزش صبحگاهی در بوستان‌های شهر مشهد برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، مدیر تربیت بدنی شهرداری مشهد از برگزاری برنامه‌های ورزشی و تفریحی در سالن‌های ورزشی شهر مشهد ویژه خانواده‌ها همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد.

حسن نوری در این خصوص بیان کرد: هر ساله با آغاز دهه مبارک فجر شهرداری مشهد برنامه‌های تفریحی و ورزشی مختلفی را برای شهروندان تدارک می‌بیند.

وی افزود: در این راستا به مناسبت سی و نهمین بهار انقلاب در سالن‌های ورزشی شهرداری مشهد که در تمامی مناطق شهر فعال است، برنامه‌های ورزشی و تفریحی ویژه تمامی اقشار جامعه به خصوص خانواده برگزار می‌شود.

مدیر تربیت بدنی شهرداری مشهد تصریح کرد: این برنامه‌ها که بر پایه تفریح و نشاط خانواده‌ها برنامه‌ریزی شده از 15 تا 22 بمهن اجرایی می‌شود.

برگزاری ویژه برناه های ورزش همگانی در مشهد

نوری اضافه کرد: همچنین در روز بیستم بهمن ماه نیز همایش پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری ویژه خانواده‌ها با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات ورزش‌های همگانی مشهد برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: این برنامه از ساعت 8:30 از میدان دکتر شریعتی به سمت بوستان کوهسنگی برگزار می‌شود.

مدیر تربیت بدنی شهرداری مشهد گفت: همچنین در این روز برنامه کوهنوردی از انتهای کوه‌های آب و برق نیز برگزار می‌شود.

نوری در پایان خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات والیبال، بسکتبال، فوتسال و فوتبال پیشکسوتان و همچنین ورزش صبحگاهی در بوستان‌های شهر مشهد از دیگر برنامه‌های ورزشی و تفریحی مشهد در ایام مختلف به خصوص دهه فجر است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج