دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما در استان گیلان با بیان اینکه با بیان اینکه تاریخ انقلاب را باید برای نسل جوان انقلاب خواند گفت: اگر انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید یکی از اساسی ترین دلایل، اتکا امام و یارانش بر نیروی جوان بود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، رحمت علی صابری حقایق دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان گیلان در مراسم نواختن زنگ انقلاب در جمع دانش آموزان و معلمان دبستان پسران سما واحد رشت اظهار کرد: دو تا مناسبت بزرگ و با اهمیت وجود دارد یکی گرامیداشت دهه مبارک فجر و دیگری بزرگداشت مقام والای بانوی گرامی اسلام حضرت فاطمه (س) و تقارن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ایام فاطمیه یک فرصت است، که باید از فرصت فاطمیه برای ترویج و نشر گفتمان انقلاب اسلامی استفاده کنیم.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان گیلان با بیان اینکه تاریخ انقلاب را باید برای نسل جوان انقلابی خواند ادامه داد:  برای پیشرفت و توسعه می توانیم از کار ها، ایده ها و پروژها ی کوچک مثل کارهای که در  مدرسه و کلاس انجام می شود مانند فعالیت های  پژوهشی و  جشنواره های مانند جابربن حیان شروع کرد.

زنگ انقلاب

ایران اسلامی برای سربلندی به همت و تلاش شما جوانان نیاز دارد

صابری با اشاره به اینکه  اگر ما بپذیریم که می توانیم موفق باشیم حتما موفق خواهیم شد افزود: برای اینکه ایران اسلامی روز به روز سربلند تر باشد باید پیشرفت علمی داشته باشیم.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما گیلان خاطر نشان کرد: ایران اسلامی برای سربلندی احتیاج به جوان دارد و شما الان در آستانه جوانی هستید و باید خودتان را قبول داشته باشید و با پیشرفت علمی موجب سربلندی این مرز و بوم باشید.

صابری حقایق  با اشاره به نام گذاری 14 بهمن به عنوان روز جوان، خودباوری و پیشرفت علمی گفت: اگر انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید یکی از اساسی ترین  دلایل،  اتکا امام و یارانش بر نیروی جوان بود و ایران اسلامی برای سربلندی به همت و تلاش شما جوانان نیاز دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج