فرماندار شهرستان بستک، با اشاره به نقش روحانیت، ائمه جمعه، مردم و مسئولین امنیتی و انتظامی، سپاه و بسیج در امنیت پایدار بستک، گفت: وحدت حاکم بر جامعه بستک وحدت بی نظیری است.

به گزارش خبرگزاری موج ، عبدالله پرتابیان در سخنان پیش از خطبه های ظهر نماز جمعه ضمن تبریک به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، اظهار داشت: وحدت و امنیت دو شاخص مهم در شهرستان بستک است که نقش روحانیت، ائمه جمعه و جماعات ، مردم و مسیولین امنیتی و انتظامی، سپاه و بسیج در این امنیت پایدار محرز است و همچنین وحدت حاکم بر جامعه بستک بی نظیر است.

فرماندار بستک افزود: امروز بعد از 39 سال شاهد عزت و سربلندی ایران اسلامی علی رغم حوادثی که در دهه های مختلف انقلاب اتفاق افتاد  هستیم و بحمدلله امروز ملت و نظام ما آن حقانیتی که باید به اثبات برسد رسیده و دنیا از آن مطلع شده است و یکی از دلایل حقانیت عزت امروز ماست.

فرماندار شهرستان بستک بیان داشت: ثبات قدم چه در مواضع داخلی و چه بین المللی نشان از حقانیت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

پرتابیان تصریح کرد : نه شرقی  نه غربی جمهوری اسلامی و استقلال آزادی جمهوری اسلامی حرفی است که حضرت امام در ابتدای انقلاب بیان داشته اند امروز  در برابر فلسطین همان حرف ها و همان مواضع پابرجا است.

وی گفت: امروز که در حدود یکسال از از حضور ترامپ بعنوان رئیس جمهور در آمریکا می گذرد 63 درصد از محبوبیتش را در بین مردم آن کشور از دست داده و موجب ناراضایتی مردم در آن کشور شده است.

بهره برداری از 71 پروژه عمرانی بستک در دهه فجر

 وی عنوان کرد: در دهه مبارک فجر امسال  در اجرای پروژه ها نسبت به سال قبل رشد 26 درصدی داشته ایم و بیش  بر 71 پروژه با اعتباری بالغ بر 58 میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید.

وی مهمترین پروژه قابل افتتاح در این دهه را پروژه های شهرداری بستک و جناح، آسفالت راه اصلی از گاوبری-تدرویه به دهنگ و راه اصلی از چاهبنارد به سمت تنگ بستک ، سالن ورزشی فتویه، 2 مدرسه خیر ساز، کتابخانه عمومی شهر بستک، راه های روستایی نخل خین معرفی کرد.

بستک در مسیر توسعه

فرماندار بستک حمایت و اعطای وام دولت به سرمایه گذاران را از دیگر برنامه های دولت دانست و گفت : بستک در مسیر توسعه قرار دارد و یکی از شهرستان ها موفق در مسیر توسعه ، شهرستان بستک است.

وی خدمت صادقانه و بی منت  را وظیفه همه مسئولین دانست و گفت: ما خود را بعنوان یک خدمت گذار مکلف به تلاش در راستای خدمت گذای به مردم شریف شهرستان بستک می دانیم.

شهر بستک

استاندار هرمزگان؛ بستک شهر ایمان و فرهنگ

فرماندار بستک  در ادامه گفت: استاندار هرمزگان بعد از سفر در دی ماه به  شهرستان بستک ابراز رضایت نموده  و شهرستان بستک را شهر فرهنگ و ایمان دانست و  بستک در استان و حتی در کشور نمونه دانسته است.

ارتقاء چند روستا  بستک در دستور کار دولت

 وی یکی از مهمترین مشکلات در شهرستان بستک را مشکل آب دانست و گفت باید منابع آب را مدیریت و همچنین در صرفه جویی آن تلاش کنیم.

فرماندار بستک گفت: ارتقا روستاهای بستک در دستور کار دولت قرار گرفته و راه خور جناح جزو اولویت های استانی است.

بستک4

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج