ندا فرازبخت، گفت: جشنواره خیریه غذا «مدرسه مهربانی»، بعد از ظهر امروز در مجتمع آموزشی غیردولتی پارس اندیش خرم‌آباد و با هدف کمک به دانش‌آموزان نیازمند، برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، دبیر جشنواره خیریه غذا «مدرسه مهربانی»، گفت: این جشنواره، امروز پنج‌شنبه ۱۲ بهمن ماه ۹۶ از ساعت ۱۵ تا ۲۰ در سالن ورزشی مجتمع آموزشی پارس اندیش، جنب سپاه ناحیه خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

ندا فرازبخت، افزود: هدف از برگزاری جشنواره خیریه غذا مدرسه مهربانی، کمک به دانش‌آموزان نیازمند خرم‌آباد، مناطق روستایی و بیماران خاص این شهرستان است.

وی، تصریح کرد: طی روزهای گذشته، در هم‌اندیشی با حمید رشیدی موسس و مدیر مجتمع آموزشی پارس اندیش، اولیای دانش‌آموزان و کارکنان این مجموعه آموزشی، به این نتیجه رسیدیم تا با برپایی یک دوره جشنواره خیریه غذا، منابع مالی جهت کمک به دانش‌آموزان نیازمند خرم‌آباد جذب کنیم، از این رو تصمیم بر این شد تا در قالب جشنواره خیریه غذا مدرسه مهربانی، کمک‌های مردمی را جذب و به نیازمندان اهدا کنیم.

وی، گفت: تقاضای من از عموم مردم استان لرستان و خرم‌آباد، به‌ویژه خیرین، سرمایه‌داران و سرمایه‌گذاران این است تا با حضور خود در این جشنواره خیریه، لبخند شادی را بر لب دانش‌آموزان نیازمند نشانده و شادی و امید را به آنان هدیه کنند.

جشنواره خیریه غذا مدرسه مهربانی

شرکت کنندگان، در حد توان کمک کنند

فرازبخت، تاکید کرد: میزان خرید شرکت‌کنندگان در این جشنواره خیریه با اهمیت است اما، هر یک از حاضرین می‌توانند به تشخیص و در حد توان خود، در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

گفتنی است، جشنواره خیریه غذا مدرسه مهربانی، امروز از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ۸ شب، در مجموعه آموزشی پارس اندیش خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج