فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: سپاه به دنبال رفع محرومیت و ارائه خدمات بیشتر به مردم است و به همین دلیل علاقه دارم که سنندج به شهری در تراز مردم فرهنگی آن تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از کردستان، سردار محمدحسین رجبی گفت:سپاه به دنبال رفع محرومیت و ارائه خدمات بیشتر به مردم است و به همین دلیل علاقه دارم که سنندج به شهری در تراز مردم فرهنگی آن تبدیل شود.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان صبح امروز در دیدار با شهردار سنندج، اظهار داشت: با وجود همه سیاه‌نمایی‌ها و توطئه‌هایی که دشمنان علیه ملت ایران و هدفدار علیه مردم کردستان که دارند، اما مردم این استان در تمامی مناسبت‌های سیاسی و اجتماعی و خاصتا انتخابات حضوری معنادار و اثرگذار دارند.

وی اضافه کرد: حضور گروهک‌های ضدانقلاب و برخی اقدامات ناصواب آنها با نام مردم کرد، موجب ذهنیت‌هایی بد نسبت به مردم این استان شد و اکنون نیز بعضا همان ذهنیت‌ها وجود دارد و این در حالی است که مردم کردستان به انقلاب وفادارند و نظام و کشور خود را دوست دارند که مصداق آن تقدیم 5400 شهید برای دفاع از مرزهای کشور در این خطه است.

سردار رجبی اذعان داشت: اگر بحث مسائل و مشکلات و آسیب‌های اجتماعی در کشور مطرح است، مردم کردستان نیز با آن مشکلات مواجه هستند اما مردم این استان آستانه صبر بالایی دارند و این می‌طلبد مسوولان استانی و شهرستانی هر آنچه را در توان دارند به این مردم خدمت کنند.

ملموس بودن عملکرد شهرداری

وی ادامه داد: شاید مردم ده‌ها خدمت دستگاه‌ها و ادارات را نبینند اما عملکرد شهرداری برای همه مردم ملموس است و آن را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان یادآوری کرد: یک گردشگرهم وقتی وارد منطقه و یا شهری می‌شود، زیبایی‌های آن شهر و یا نارسایی‌ها را می‌بیند و این بیشتر از هر چیزی احساس مسوولیت شهرداری در قبال این مسائل را بیشتر می‌کند.

وی تاکید کرد: باید بیشتر از مباحث درآمدی، خدمت به مردم را مورد توجه قرار داد چرا که هر اندازه به شهر توجه کنیم میزان رضایتمندی مردم بالا می‌رود و این ضریب امنیت اجتماعی را بالا می‌برد.

دیدار فرمانده سپاه باشهردار سنندج

سردار رجبی تاکید کرد: باید، شورا و شهرداری، مجموعه خود و بخش خصوصی مرتبط را برای کار و خدمت تهییج و ترغیب کنند، چون مردم سنندج و در کل، مردم کردستان شایسته بهترین خدمات هستند.

 سنندج به شهری زیبا و با چشم‌اندازهای جاذب تبدیل شود.

سردار رجبی اضافه کرد: تمامی کارهای شهرداری، عمرانی نیست بلکه باید مسائل فرهنگی و تربیتی و آموزش در مباحث شهروندی را در برنامه داشته باشد.

وی اعلام کرد: سپاه مصمم است مسائل و مشکلات کردستان را به حداقل برساند و برای کمک به این مردم، هر آنچه را نیاز باشد به شهرداری کمک خواهد کرد.

فرمانده سپاه کردستان در پایان، شهردار سنندج را یکی از نیروهای خوب و باسابقه نام برد که می‌تواند شهرداری را خوب مدیریت کند و سنندج را سامان بخشد که شاهد سنندجی در تراز مردم فرهنگی آن باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج