معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان گیلان گفت: 215 برنامه فرهنگی ورزشی در دهه فجر امسال در تمامی شهرها و بخش های گیلان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مریم بخشی با تبریک ایام الله دهه فجر گفت: با دستور مدیرکل و با برنامه ریزی های هیات های ورزشی استان 215 برنامه در حوزه های ورزشی، فرهنگی و جوانان در ایام الله دهه فجر در تمامی شهرها و بخش های گیلان اجرا می شود.

بخشی افزود: از مهمترین برنامه های این دهه می توان به برگزاری المپیاد ورزشی مردان و زنان در 11 رشته، همایش پیاده روی خانوادگی، کوهروی عمومی و جشنواره های بومی و محلی اشاره کرد که در همه شهرستان ها برگزار خواهد شد.

برگزاری همایش نقش انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در توسعه ورزش

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان گیلان، از برگزاری همایش نقش انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در توسعه ورزش با همکاری و مشارکت سپاه بسیج ورزشکاران و هیئتهای ورزشی نام برد و گفت: در این همایش که میهمانان بزرگی از پایتخت هم حضور خواهند داشت، نقش پیروزی انقلاب و دفاع مقدس در توسعه ورزش در گیلان مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در این مراسم با همکاری نیروهای مسلح استان و با نگاهی نو بصورت جذاب و بر اساس مستندات با ارزش این دوران برگزار می شود.

وی گفت: همایش نقش انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در توسعه ورزش ساعت 10 صبح روز 21 بهمن در سالن نامجوی مجموعه ورزشی یادگار امام رشت برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج