اجرای بیش از ۲۸۰ برنامه در قالب ۳۹ عنوان به مناسبت دهه فجر در ۲ شهر و ۶۵ روستای شهرستان بستک برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از بستک، عبدالله بورنگی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان بستک با بیان اینکه کمیته‌های ۱۵ گانه  ستاد سی نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برنامه‌های مختلفی برای شهرها و روستاهای شهرستان تدارک دیده‌اند، اظهار داشت: برنامه های دهه فجر در مرکز شهرستان و روستاها با شکوه خاصی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه ۸ تا ۱۳ بهمن مصادف با ایام فاطیمه (س) است، افزود: در این ایام برنامه‌های دهه فجر با حفظ حرمت ایام فاطیمه در نقاط مختلف برگزار می‌شود.

گلبانگ انقلاب در کلیه مدارس سطح شهرستان نواخته می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بستک با بیان اینکه گلبانگ انقلاب در کلیه مدارس سطح شهرستان نواخته می‌شود تصریح کرد: از آنجائی که   12 بهمن مصادف با پنج‌شنبه است گلبانگ انقلاب درروز شنبه 14 بهمن در کلیه مدارس سطح شهرستان نواخته می شود، که این مراسم به صورت نمادین با حضور مسئولین  در دبیرستان بوخش و راهنمایی سپیده کاشانی  شهر بستک برگزار می شود.

رئیس ستاد دهه فجر شهرستان بستک در ادامه سخنان خود افزود : ۲۸۰ برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی و... در قالب ۳۹عنوان ویژه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب در شهر و مناطق روستایی و عشایری شهرستان بستک  به اجرا در می آید، که مردم ۲ شهر و ۶۵ روستای شهرستان  در ایام دهه فجر میزبان جشن‌های این ایام مبارک حضور دارند.

گلبانگ انقلاب

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج