سومین نمایشگاه تخصصی خودروها و موتورسیکلت‌های کلاسیک و خودروهای آفرود در اصفهان آغاز شد تا شاهد بزرگترین گردهمایی کلاسیک‌بازان و آفرودسواران در کشور باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، نمایشگاه تخصصی خودروها و موتورسیکلت‌های کلاسیک و خودروهای آفرود در اصفهان تا چهاردهم بهمن‌ماه برگزار است.

معاون حمل‌ونقل شهرداری اصفهان در نشست خبری افتتاح نماشگاه گفت: نمایشگاه خودروهای کلاسیک زمینه‌ای برای تفریحات و ارائه خلاقیت جوانان به شمار می‌رود که امیدواریم این فضاها گسترش یابند.

علیرضا صلواتی با اعلام خبری مبنی بر برگزاری نخستین نمایشگاه پاک‌روها در بهار سال آینده در اصفهان، افزود: در این نمایشگاه انواع پاک‌روها همچون دوچرخه برقی، موتورسیکلت برقی و انواع خودروهای برقی وجود به نمایش در می‌آیند که هم بحث فروش و هم بحث فرهنگ‌سازی را در این نمایشگاه دنبال می‌کنیم.

وی اظهار داشت: اتفاق دیگری که امسال صورت خواهد گرفت، اجرای طرح «بفرمایید موتور برقی» است که در چند روز آینده کلید خواهد خورد و همچون طرح «بفرمایید دوچرخه» تسهیلاتی را برای خرید موتورهای برقی به مردم ارائه خواهیم کرد که با همکاری 10 توزیع‌کننده بزرگ انجام می‌شود.

اصفهان شهر کلاسیک‌بازان است

مسوول کمیته خودروهای کلاسیک هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان اصفهان نیز در ادامه این نشست گفت: اصفهان دومین استان بعد از تهران در بحث مجموعه‌داران خودروهای کلاسیک است.

افتتاح نمایشگاه خودرو افرود

علی سمندریان با بیان اینکه در نخستین نمایشگاه تنها خودروهای کلاسیک به نمایش درآمدند، گفت: در این سری از نمایشگاه هم خودرو و موتورسیکلت‌های کلاسیک به علاوه خودروهای آفرود حضور دارند.

وی اظهار داشت: همیشه استقبال خوبی از این نمایشگاه انجام شده و امیدواریم امسال نیز استقبال خوبی را شاهد باشیم. چراکه خانواده‌ها به این خودروها علاقه دارند و برایشان جذاب است.

سمندریان با بیان اینکه خودروهای این نمایشگاه به سه دسته آنتیک، کلاسیک و دارای ارزش معنوی تقسیم می‌شوند، افزود: خودروهای آنتیک یعنی با قدمت بالای پنجاه سال و خودروهای کلاسیک با سن بالای 25 سال هستند. همچنین خودروهای دارای ارزش معنوی یعنی خودروهایی که مربوط به شخص یا خاندان خاصی هستند. مانند خودرو پسر ظل السطان که در این نمایشگاه وجود دارد.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه همچنین خودروهایی وجود دارند که در ایران انگشت شمارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج