مدیرعامل شهرک صنعتی چناران گفت: فرهنگ پشت میز نشینی باید از فرهنگ حذف و فرهنگ کارآفرینی باید از دوره دانش آموزی ترویج شود.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، علی دهقان زاده در دیدار با فرهنگیان ابراز داشت: فرهنگ کارآفرینی باید از دوره دانش آموزی ترویج شود وی با بیان اینکه امروز یکی از مشکلات حوزه اشتغال نداشتن روحیه کارآفرینی در جوانان زیرا این فرهنگ نهادینه نشده است اظهار داشت: فرهنگ پشت میز نشینی باید از فرهنگ حذف و فرهنگ کارآفرینی باید از دوره دانش آموزی ترویج شود.

مدیرعامل شهرک صنعتی چناران با اشاره به اینکه رویکرد ما دانش بنیان کردن صنایع است، عنوان کرد: حضور نیروهای جوان می تواند روحی تازه به صنعت منتقل کند و ازاین جهت اشتغال را در سطح جامعه فراغ التحصیلان توسعه دهیم.

دهقان زاده ادامه داد: شهرک صنعتی چناران 1100 هکتار وسعت دارد و سرریز واحدهای صنعتی مشهد مقدس نیز در اتین شهرک آغاز به کار می کنند.


ایجاد 6000اشتغال در شهرک صنعتی چناران

دهقان زاده خاطرنشان کرد: تاکنون حدود 200واحد صنعتی در بخش ذوب فلزات، صنایع غذایی، پوشاک، لوازم پزشکی و بیمارستانی 6000 اشتغال را در شهرک صنعتی چناران ایجاد کرده اند.

 وی با بیان اینکه تا پایان سال دفتر گمرک در شهرک صنعتی دایر می شود افزود: رویکرد مطالبه گرانه مدیریت شهرک صنعتی به عنوان پشتیبان خستگی ناپذیر صنایع چناران امید برای تولیدکنندگان ایجاد کرده است.

مدیرعامل شهرک صنعتی چناران در انتها خاطر نشان کرد : برای برطرف شدن مشکل اشتغال و بهبود تولید داخلی باید فرهنگ کارآفرینی از دوره دانش آموزی ترویج شود.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج