رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان از اجرای محدودیت های ترافیکی در برخی از خیابان های شهر اصفهان به منظور برپایی با شکوه مراسم روز 12 بهمن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ ابوالقاسم چلمقانی ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و سی و نهمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: به منظور برپایی هرچه باشکوهتر برگزار شدن مراسم های سالروز ورود امام خمینی(ره) و آغاز دهه مبارک فجر در شهر اصفهان محدودیت هایی در برخی از خیابان ها و میادین اصلی اجرا می شود.

وی افزود: براین اساس توقف هر نوع وسیله نقلیه از ساعت 6 صبح روز 12 بهمن در مسیر شهید لاوی تا میدان بسیج هر دو باند شمال و جنوب روبروی گلستان شهدا ممنوع و از ساعت 8 صبح نیز برای تردد وسایل نقلیه به غیر از اتوبوس ها و تاکسی ها ممنوعیت تردد ایجاد می شود.

محدودیت ترافیک

سرهنگ چلمقانی اظهار داشت: همچنین از ساعت 6 صبح روز 12 بهمن توقف هر نوع وسیله نقلیه در خیابان آزادگان، حد فاصل چهار راه فرایبورگ تا میدان بسیج ممنوع خواهد بود و با استقررا تاکسی ها و در خیابان آزادگان از ساعت 8 صبح تردد هر نوع وسیله نقلیه از خیابان فرایبورگ به سمت میدان بسیج ممنوع و فقط مسیر BRT جهت تردد اتوبوس ها و خودروهای امدادی باز خواهد بود.

این مقام انتظامی بیان داشت: از ساعت 9 صبح تردد اتوبوس ها از چهار راه فرایبورگ به سمت میدان بسیج نیز ممنوع بوده و اتوبوس های شرکت واحد از مسیرهای جایگزین مانند خیابان شیخ مفید و حاج رحیم ارباب استفاده خواهند کرد.

وی از اجرای محدودیت های ترافیکی به صورت مقطعی در برخی از خیابان های سطح شهر خبر داد و گفت : در هنگام حرکت پیاده روی نیروهای ارتش، از سمت مرکز آموزش توپخانه و تقاطع توحید _ دانشگاه و همچنین رژه موتورسواران از ورزشگاه تختی به سمت گلستان شهدا به صورت مقطعی محدودیت ترافیکی اجرا می شود.

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان در پایان از شکیبایی و سعه صدر شهروندان به دلیل برگزاری محدودیت های ترافیکی اجرا شده از شهروندان تقدیر کرد و اظهار داشت: انشاء الله امسال نیز همانند سال های قبل با همکاری و مشارکت همه شهروندان مراسم های سالروز آغاز دهه مبارک فجر به شکل بسیار منظم و با شکوه برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج