دبیر ستاد یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت فارس با اعلام خبر برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم و امینت فارس گفت: این یادواره هفته اول اسفندماه همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س) و با حضور خانواده معزز شهدای مدافع حرم و امنیت فارس در شهر شیراز برگزار می گردد.

به گزارش خبرگزاری موج از شیراز، سرهنگ موسی زارعی در جمع خبرنگاران ضمن تجلیل از شهدای مدافع حرم و امنیت فارس، از برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت استان فارس در هفته اول اسفندماه خبر داد و افزود: نقش تأثیرگذاری رهبری در مدیریت راهبردی محورهای مقاومت، ترسیم چهره زیبای شهدای مدافع حرم، ترسیم چهره تروریست های داعش و نقش شهدای مدافع حرم در امنیت منطقه؛ از جمله اهداف این یادواره می باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ثارالله (ع) شیراز ادامه داد: حدود ۳۰۰ برنامه تا روز برگزاری یادواره مدنظر قرار گرفته که بخشی از آن از اول بهمن ماه در حال اجرا است و بخشی دیگر قرار هست در طرح امتداد تا پایان شهریورماه سال 97 به اجرا درآیند.

وی خاطرنشان ساخت: از دیگر اهداف این یادواره را می توان نگاه خاص به مخاطبین به ویژه جوانان و نوجوانان و نگاه ویژه به روشنگری در تقویت چهره مقاومت برشمرد.

زارعی سرکشی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم و امنیت فارس، برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و ورزشی با عنوان "وعده صادق"، 25 پیش یادواره در شهرستان‌های استان، نشست کتابخوان، شب شعر و شب خاطره و نیز جشن پیروزی جبهه مقاومت با حفظ حرمت ایام فاطمیه(س) را از برنامه‌های جانبی این یادواره معرفی کرد.

دبیر ستاد یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت فارس با بیان اینکه سردار سلیمانی از سوی خانواده‌های شهدای مدافع حرم برای این برنامه دعوت شده که با توجه به مشغله زیاد ایشان، امیدواریم بتوانند در برنامه حضور یابند تصریح کرد: این یادواره در حرم مطهر حضرت احمدبن‌موسی(ع) اجرا خواهد شد.

به گزارش موج، در استان فارس۴۱ شهید مدافع حرم ایرانی، ۲۸ شهید از تیپ فاطمیون و ۱۲ شهید امنیت وجود دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج