فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: اعضای یک باند 7 نفره که اقدام به سرقت قطعات داخل خودرو، سرقت مغازه و سرقت احشام می کردند در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی کاشان دستگیر و به یک میلیارد و 250 میلیون ریال سرقت اعتراف کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ علی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت قطعات خودرو در شهرستان  کاشان مراتب به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان طی تحقیقات و بررسی های شبانه روزی و انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی موفق شدند اعضای یک باند 7 نفره سارقان شناسایی و در یک عملیات ضربتی همه آنان را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی افزود: متهمان که در مقابل مدارک و مستندات پلیس چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند در تحقیقات صورت گرفته به 27 مورد سرقت قطعات خودرو، 11 مورد سرقت داخل خودرو، 2 مورد سرقت احشام و 2 مورد سرقت مغازه به ارزش یک میلیارد و 250 میلیون ریال اعتراف کردند.

دستگیری

سرهنگ پورکاوه بیان داشت: سارقان که همگی دارای سابقه کیفری هستند پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل و با قرار صادره روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان در پایان با بیان اینکه سهل انگاری مالباختگان در نگهداری اموال و دارائی خود باعث موفقیت سارقان می شود، اظهار داشت: شهروندان می توانند با استفاده از تجهیزات ایمنی و قفل های مناسب جهت حفاظت از خودرو های خود و همچنین استفاده از پارکینگ ها جهت پارک خودرو از بروز این گونه سرقت ها جلوگیری کنند و در صورت اعلام موارد مشکوک به مرکز فوریتهای پلیس 110 در جهت ارتقای امنیت شهر به پلیس کمک نمایند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج