مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان گفت: 12پروژه در بخش آب و فاضلاب استان اصفهان در بازه یکساله منتهی به دهه فجر با اعتباری بالغ بر 287میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، هاشم امینی بیان کرد: در دهه فجر سال 96 پروژه آبرسانی به گلشهر گلپایگان با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان ،احداث تصفیه خانه فاضلاب خوانسار با هزینه ای بیش از  7 میلیارد تومان، بهره برداری از پکیج فاضلاب مسکن مهر فریدونشهر با هزینه ای بالغ بر 700میلیون تومان صورت می پذیرد و نیز عملیات کلنگ زنی تصفیه خانه فاضلاب شهر اژیه در دستور کار قرار می گیرد.

وی پیرامون طرح های توسعه ای آبفا که در سال جاری عملیاتی شد افزود:در اردیبهشت سال 96  اجرای پروژه شبکه جمع آوری و تصفیه خانه فاضلاب شهرهای ورنامخواست و سده لنجان با 36 میلیارد تومان افتتاح شد.

امینی افزود:این درحالیست که از سال 70  تا ابتدای سال 92 حدود 95 کیلومتر شبکه فاضلاب در شهرستان لنجان اجرا شد. درحالی که در طول 3 سال گذشته 200 کیلومتر شبکه فاضلاب در این شهرستان اجرا شد و بدنبال آن تصفیه خانه فاضلاب سده لنجان از محل مشارکت و سرمایه گذاری شرکت فولادمبارکه در قالب قرارداد بیع متقابل به بهره برداری رسید.

رشد 12 برابری میانگین اجرای شبکه فاضلاب در 20 سال گذشته در مبارکه

مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان گفت: در سال 71 اجرای طرح شبکه فاضلاب شهرستان مبارکه آغاز شد که تا سال 92 حدود 27 درصد پیشرفت فیزیکی داشته در حالیکه اجرای عملیات شبکه فاضلاب در این شهرستان در دولت یازدهم به 86 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است که بیانگر رشد 12 برابری میانگین اجرای شبکه فاضلاب در 20 سال گذشته در مبارکه است.

مدیر آبفا

وی با تاکید بر بازسازی شبکه فرسوده فاضلاب شهر اصفهان عنوان کرد: در خردادماه سال جاری باحضور مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بازسازی شبکه فرسوده فاضلاب کلان شهر اصفهان با تخصیص اعتبار از محل تسهیلات فاینانس خارجی 46 میلیون یورو برابر با 177 میلیارد تومان با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از تجربه پیمانکاران و مشاوران برجسته بین المللی آغاز شد.

مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان عنوان کرد: در آذرماه سال 96 با حضور مدیر عامل شرکت مهندسی آبفا کشور پکیج فاضلاب مسکن مهر و تعدادی پروژه آب و فاضلاب نطنز با مبلغ بیش از 6 میلیارد و 650 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

امینی به حجم عملیات اجرا شده  در بخش آب و فاضلاب اشاره کرد و گفت: شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در بازه یکساله منتهی به دهه فجر بیش از 241کیلومتر لوله گذاری آب و 253 کیلومتر لوله گذاری فاضلاب با اعتبار 114 میلیارد تومان در شهرهای مختلف استان انجام داده است.

مدیر عامل و رئیس هیأت مدیره شرکت آبفا استان اصفهان  گفت: در بازه یکساله منتهی به دهه فجرامسال 12پروژه در بخش آب و فاضلاب استان اصفهان  با اعتباری بیش از 287 میلیارد تومان پروژه های آب و فاضلاب به بهره برداری رسید و نیز در همین بازه با سرمایه گذاری بیش از 395 میلیارد تومان اجرای عملیات آب و فاضلاب در نقاط مختلف استان آغاز شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج