سومین نمایشگاه تخصصی خودرو و موتورسیکلت‌های کلاسیک، خودروهای آفرود از دهم بهمن در اصفهان آغاز می‌شود و به مدت پنج روز برپا خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سومین نمایشگاه تخصصی خودرو و موتورسیکلت‌های کلاسیک در اصفهان، حدود 100 خودرو کلاسیک، 50 خودرو آفرود و 30 موتورسیکلت کلاسیک را در معرض نمایش عموم قرار خواهد داد.

این نمایشگاه با همکاری کمیته خودروها و موتورسیکلت‌های کلاسیک و کمیته خودروهای آفرود هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان در هشت هزار مترمربع فضای نمایشگاهی و در چهار سالن برگزار می‌شود و تنوع بیشتری نسبت به سال گذشته خواهد داشت.

آغاز سومین نمایشگاه تخصصی  خودروهای آفرود از دهم بهمن ماه در اصفهان

از جمله ویژگی‌های این نمایشگاه می‌توان به نمایش خودروهای شخصیت‌های مطرح تاریخی کشورمان مانند معتمدالدوله، پسر ظل‌السلطان حاکم اصفهان در زمان قاجار اشاره کرد.

نمایشگاه خودرو کلاسیک

همچنین انواع مدل‌های خودروهای کلاسیک با برندهای کادیلاک، کرایسلر، بنز، BMW، پژو، رنو و فولکس در این نمایشگاه در معرض بازدید عمومی قرار خواهد گرفت.

در این نمایشگاه دو غرفه ویژه به اتومبیل‌های تولید داخل در دهه‌های گذشته اختصاص یافته که در یکی از آنها، محصولاتی مانند خودروهای بیوک و شورلت در آن به نمایش در خواهد آمد.

در یک غرفه دیگر، تمامی مدل‌های خودرو پیکان تولید کشورمان از ابتدا تا پایان تولید به نمایش درمی‌آید و حس نوستالژی منحصر به فردی را به بازدیدکنندگان منتقل خواهد کرد.

در سومین نمایشگاه تخصصی خودرو و موتورسیکلت‌های کلاسیک، خودروهای آفرود یک غرفه نیز به موتورسیکلت‌های دهه 1940 به بعد اختصاص یافته است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج