شهردار اصفهان گفت: با توجه به ظرفیت و تردد اجتناب ناپذیر شهروندان در آرامستان باغ رضوان ضروری است کارآفرینی و مشارکت بخش خصوصی در این آرامستان در اولویت قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، قدرت الله نوروزی در حاشیه شورای سازمان آرامستان ها با اشاره به ضرورت مشارکت بخش خصوصی در سازمان آرامستان ها گفت: ضروری است به منظور رفاه حال شهروندان مشارکت این سازمان با بخش خصوصی در اولویت قرار گیرد تا شاهد توسعه امکانات در آرامستان باغ رضوان باشیم.

وی بر ضرورت تشکیل شورای فرهنگی برای فضاسازی فرهنگی مناسب آرامستان باغ رضوان اشاره داشت و گفت: تشکیل این شورا برای اجرای برنامه های عبادی و معنوی بسیار مهم است.

شهردار اصفهان

نوروزی بیان کرد: شورای فرهنگی سازمان آرامستان ها باید برنامه و فعالیت های خود را در جهت زودون غم و غصه خانواده های متوفی و ایجاد فضای معنوی مناسب در آرامستان معطوف نماید.

شهردار اصفهان با اشاره به کمبود فضای آرامستان باغ رضوان برای دفن متوفی تصریح کرد: شورای سازمان آرامستان ها باید با آینده پژوهی، مطالعه و کار کارشناسی، برنامه ریزی مناسب برای آینده صورت دهد.

 گفتنی است؛ انجام مطالعات طرح جامع آرامستان باغ رضوان، فعال سازی نرم افزار (اپلیکیشن)خدمات، طراحی ساخت و اجرای المان های محیطی جهت معرفی ایثارگران، فرهیختگان، نام آوران و علما مدفون در آرامستان باغ رضوان، ایجاد زیرساختها جهت استفاده از آب خاکستری (پساب) برای آبیاری درختان غیرمثمر سازمان آرامستان باغ رضوان از جمله طرح های سال آینده سازمان آرامستان ها است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج