مینا سپهوند گفت: نمایش لیلی و مجنون به نویسندگی و کارگردانی پژمان شاهوردی از لرستان، در سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر خوش درخشید.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، مینا سپهوند، گفت: نمایش لیلی و مجنون به نویسندگی و کارگردانی پژمان شاهوردی، عصر دیروز در محوطه تئاتر شهر تهران اجرا شد که مورد توجه خیل جمعیت مشتاقان و علاقه‌مندان به هنر تئاتر قرار گرفت.

مدیر واحد نمایش حوزه هنری لرستان، افزود: نمایش خیابانی لیلی و مجنون کاری از گروه شهرآشوب، به عنوان تنها نماینده تئاتر لرستان در سی و ششمین جشنواره بین اللملی تئاتر فجر، حضور دارد.

وی، ادامه داد: در این نمایش، مجنون که از نظر هوشی در سطح بالایی است، موفق به کسب تندیس بلورین جشنواره جوان خوارزمی می شود. او بر آن می‌شود که دانش خود را ارتقاع دهد و به کشف نایافته‌های جهان برسد. مجنون سوار بر کشتی می‌شود تا به نپاین مهم دست پیدا کند که کشتی او غرق و به جزیره‌ای ناشناخته می‌رسد. در این میان با لیلی آشنا می‌شود و تصمیم به ازدواج با لیلی می‌گیرد اما، پدر لیلی شرط ازدواج آن دو را داشتن شغل مناسب عنوان می کند. مجنون با اعتماد بر نخبه بودن و وجود شغل برای یک جوان نخبه و موفق به بازار کار می‌رود اما در این میان، اتفاقاتی مهیج برای او رخ می‌دهد و... .

نمایش لیلی و مجنون

سپهوند، تصریح کرد: نمایش لیلی و مجنون کاری از گروه نمایشی شهر آشوب و تولید واحد نمایش حوزه هنری لرستان است که عوامل آن عبارتند از:

نویسنده: پژمان شاهوردی

کارگردان: پژمان شاهوردی

بازیگران: سامان شکیبا، حسین ایزدی، مهتاب زند، مهدی جودکی، میلاد صادق زاده، کوروش معین فرد

طراح فضا: رضا ثلاثی

منشی صحنه: علیرضا صابری

طراح لباس: شکوفه شاهوردی

شعر، آهنگ، موسیقی: گروهی

هماهنگی اجرا: میثم کردی و محمد همایونی.

خبرگزاری موج لرستان، برای عوامل تنها نماینده تئاتر استان در سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر، آرزوی موفقیت دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج