یدالله ناصری کارگر واحد فضای سبز شهرداری منطقه سه در حین خدمت کیف حاوی مدارک اسناد باارزشی نظیر چند فقره چک حامل ، سند منزل مسکونی ،کارت عابر بانک ،گذرنامه ،شناسنامه و کارت مالی را پیدا کرد و به صاحب اش بازگرداند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، کارگر خدوم و زحمتکش واحد فضای سبز شهرداری منطقه سه کیف حاوی مدارک و اسناد مهم را به صاحب اش بازگرداند.

یدالله ناصری کارگر خدماتی  واحد فضای سبز شهرداری منطقه سه درگفتگو باخبرنگارموج کردستان گفت: حین خدمت در داخل پارک یک کیف حاوی مدارک و اسناد مهمی را پیدا نمودم که در داخل این کیف مدارکی نظیر چندین فقره چک حامل ، چند عدد کارت عابر بانک ، گذرنامه ، سند منزل مسکونی ،شناسنامه و کارت ملی بود.

این کارگر خدوم وامانت دار با  پیگیری  فراوان توانست صاحب این کیف را پیداکرده و امروز در حضور شهردار سنندج کیف حاوی مدارک واسناد مهم را به صاحب اش بازگرداند.

شهردار سنندج از اقدام خداپسندانه این کارگر خدوم و زحمتکش شهرداری تقدیر و تشکر نمود و گفت : شاخص‌های همچون نظم،صداقت ،امانت‌داری ،خدمت صادقانه و تکریم شهروندان از مهم‌ترین خصایص بارز کارکنان وگارگران نمونه است.

اقدام صادقانه کارگرشهرداری

 صیدی بیان کرد : از اینکه کارکنان خدوم و زحمتکش شهرداری با ارائه خدمات صادقانه موجبات رضایتمندی  شهروندان را فراهم می‌نمایند جای بسی خوشحالی است و اقدام صادقانه این همکار در بازگرداندن کیف حای اسناد و مدارک مالی به یکی از شهروندان نشان از امانت‌داری و قابل‌اعتماد بودن نیروهای خدوم و زحمتکش شهرداری است.

وی گفت : شاید این همکار خدوم و زحمتکش  شهرداری دارای مشکلات مالی باشند اما هیچ‌گاه دچار وسوسه  نشده و با اقدام قابل‌تحسین خود باعث سربلندی نام شهرداری و نیز باعث شد که این شهروند هم دچار گرفتاری و دردسر نشود.

تقدیرازکارگرشهرداری سنندج

در پایان شهردار سنندج به‌پاس صداقت وامانت داری یدالله ناصری، از این همکار نمونه با اهداء لوح تقدیر و هدایا از وی به پاس تحویل به موقع کیف حاوی مدارک واسناد مهم تقدیر به عمل آورد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج