طلافروشی یاسوج مورد هجوم فرد و یا افرادی قرار گرفت و جسد طلافروش در پارک جنگلی این شهر پیدا شد.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج،  عصر دیروز فرد یا افرادی به یک طلا فروشی واقع در زیر پل هوایی یاسوج دستبرد زدند و طلا فروش را با خود به گروگان بردند.

رئیس پلیس کهگیلویه و بویراحمد با تایید این خبر اظهار کرد: در ساعت ۱۴ و یک دقیقه (شنبه، روز گذشته)، به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اعلام شد، مغازه طلافروشی شخصی واقع در میدان هفت تیر یاسوج که بوسیله کلید درب آن باز شد و با توجه اینکه مقداری طلا و جواهرات موجود بهم ریخته بود.

وی گفت: هم اکنون جزئیات سرقت از طلا فروشی و گروگان گیری یکی از شرکای طلافروش در دست بررسی است.

سردار انصاری با بیان اینکه میزان طلاهای سرقت شده مشخص نیست، تصریح کرد: هنوز از جرئیات اطلاع دقیقی وجود ندارد ولی به محض تکمیل بررسی‌ها، موضوع اطلاع رسانی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، بعد از این اتفاق افکاری عمومی با سووالات بی‌پاسخ زیادی مواجه شد و در فضای مجازی و رسانه‌ها لحظه به لحظه از ابعاد تازه این ماجرا پرده برداشته می‌شود. تا اینکه سردار انصاری فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ازکشف جسد طلافروش یاسوجی در پارک جنگلی خبر داد و گفت: تیمی ویژه از ماموران پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد پیگیر این موضوع هستند.

سردار انصاری افزود: در پی پیگیری‌های مستمر عوامل انتظامی و اطلاعاتی برای پیدایش فرد طلافروش یاسوجی، متاسفانه جسد وی شب گذشته در خودروی شخصی کشف شد.

 

هنوز علت مرگ طلا فروش مشخص نیست

مسئول روابط عمومی پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کار‌شناسان این اداره در محل حضور پیدا کرده و فوت را تایید کردند ولی هنوز جسد به پزشکی قانونی منتقل نشده است.

صلاحی اظهار داشت: بعد از انتقال جسد به پزشکی قانونی و بررسی‌ها دلیل مرگ مرد طلا فروش یاسوجی مشخص می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج