معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی نجاتگران اصفهانی به ۱۱۱ حادثه دیده در هفته پایانی دی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، داریوش کریمی با بیان اینکه در طول هفته گذشته، پوشش امدادی 37 مورد حادثه توسط امدادگران این جمعیت انجام شده است، اظهار داشت: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر این استان اقدام به امدادرسانی به 111حادثه دیده کردند.

وی با اشاره به حوادث تحت پوشش جمعیت هلال احمر استان اصفهان در بازه زمانی 23 تا 30 دی بیان کرد: در این بازه زمانی 15 مورد حادثه جاده‌ای ،10 مورد حادثه شهری، 8 مورد خدمات حضوری و2 مورد حادثه صنعتی و کارگاهی، یک مورد حادثه کوهستان و یک مورد حادثه برف و کولاک توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان پوشش داده شد.

 5 مورد عملیات رهاسازی توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر استان اصفهان

اصفهان- امدادرسانی هلال احمر

کریمی با اشاره به اینکه در طول این مدت 5 مورد عملیات رها سازی توسط تیم‌های عملیاتی این جمعیت صورت گرفته است، تصریح کرد: 129 نفر نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب 44 تیم عملیاتی با همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیات‌های یادشده بکار گرفته شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان با توصیه و هشدار به مردم اظهار داشت: لازم است مردم از سفرهای غیرضروری بپرهیزند و در صورت نیاز، قبل از سفر از وضعیت فنی خودرو و داشتن زنجیر چرخ اطمینان حاصل کرده و لباس گرم و تغذیه همراه داشته باشند. در صورت مواجهه با حوادث با تلفن امدادی 112 تماس بگیرند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج