عباس سروری ضمن تأکید بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر ایام‌الله دهه فجر، گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای گران‌سنگی در حوزه‌های مختلف داشته است که متأسفانه با غفلت ما در برخی از این حوزه‌ها، نسل دهه هفتادی ما با این دستاوردها بیگانه‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، عباس سروری در حاشیه نشست شورای اداری استان ضمن تاکید بر اشاعه هر چه بیشتر دستاوردهای انقلاب اسلامی در سطح جامعه، به خبرنگار موج گفت: با توجه به حساسیت ویژه و وقوع اتفاقات اخیر می‌طلبد، در راستای بسط و توسعه دستاوردهای انقلاب، تمام مسئولین کشوری و استانی نگاه ویژه به برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های دهه فجر داشته باشند.

وی بابیان این مطلب که دهه هفتادی‌ها از دستاوردهای انقلاب آن‌طور که باید اطلاعی ندارند، اظهار داشت: غفلت از روشنگری در بین نسل جوان در مورد دستاوردهای انقلاب اسلامی سبب شد تا شاهد ماجراجویی‌های اخیر در برخی از نقاط کشور باشیم، درحالی‌که اگر نسل جوان این دستاوردها را بدانند قطعاً با درک بیشتری به موضوع ورود می‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با اشاره به تشکیل حدود 22 کمیته تخصصی برای برگزاری ویژه‌برنامه‌های دهه فجر در استان کرمانشاه، خاطرنشان ساخت: طی یک برنامه‌ریزی مدون از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در استان حدود 15 هزار برنامه ویژه در ایام دهه فجر در سرتاسر استان برنامه‌ریزی‌شده است.

وی با انتقاد از اینکه این ماجراجویی‌ها نشان داد ما نتوانسته‌ایم به‌خوبی دستاوردهای انقلاب را به نسل جوان معرفی کنیم، اعلام داشت: چشم دشمنان به حضور مردم درصحنه در آستانه دهه چهارم پیروزی انقلاب اسلامی است و با همکاری مسئولین و اقتدار همیشگی مردم، 22 بهمن امسال برای کشور یک روز پر حماسه خواهد بود.

ایام‌الله دهه فجر

معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی با برگزاری 15 هزار برنامه در دهه فجر

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه  در ادامه جشن‌های دهه فجر امسال را مقدمه جشن‌های دهه چهارم پیروزی انقلاب عنوان کرد و حساسیت برای برگزاری ویژه‌برنامه‌های دهه فجر را بالا دانست و عنوان داشت: مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی همان‌طور که همواره درصحنه‌های سرنوشت‌ساز در کنار نظام بوده‌اند، در راهپیمایی 22 بهمن نیز بار دیگر رأی بزرگ خود را به صندوق انداخته و به انقلاب اسلامی یک آری دیگر خواهند گفت.

عباس سروری در پایان از تدارک برگزاری حدود 15 هزار برنامه به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در این استان و معرفی و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در ایام دهه فجر امسال خبر داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج