سرپرست امور هماهنگی ورزش بانوان خوزستان گفت: 2 تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان و ره‌یاب ملل سنندج در شرایط جوی گرد و غبار در اهواز به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، نگار افشین گفت: در چاچوب رقابت های هفته دوم نیم‌فصل دوم لیگ برتر کشور  2 تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان و ره‌یاب ملل سنندج در شرایط گرد و غبار در  ورزشگاه تختی اهواز به مصاف یکدیگر رفتند.

وی افزود: وضعیت آب  و هوا دیروز به گونه ای بود که مسابقات فوتبال آقایان لغو شد اما در خصوص بازی بانوان همچین تصمیمی گرفته نشد و 2 تیم وارد زمین بازی شدند.

فوتبال بانوان

مصدوم شدن بازیکن سنندجی

افشین اظهار داشت: در جریان بازی 2 بازیکن از ناحیه سر به هم برخورد کرده و موجب مصدومیت شدید  بازیکن تیم مهمان  شد و با توجه به سابقه بیماری که این بازیکن داشت  با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد .

سرپرست امور هماهنگی ورزش بانوان خوزستان گفت: علت نامساعد شدن حال بازیکن  گرد و خاک نبوده و در حال حاضر این ورزشکار در بیمارستان  بستری و مراحل درمانی وی انجام می شود.

افشین گفت: فقط نماینده فدراسیون و داور هستند که تصمیم می‌گیرند در چنین شرایطی یا دیگر شرایط بازی برگزار می‌شود یا خیر اما  با وجود گرد و غبار اجازه برگزاری بازی از سوی داور داده شد و در نهایت  2 تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج