مدیر برنامه ریزی و بودجه شهرداری اصفهان گفت: بودجه سال آینده شهرداری 30 هزار میلیارد ریال پیش بینی شده که نسبت به سال گذشته حدود 10 درصد افزایش یافته است.

سعید فردانی در گفتگو با خبرنگار موج، با اشاره به این که حدود 10 درصد بودجه سال 97 نسبت به بودجه سال جاری افزایش داشته است اذعان داشت: بودجه سال آینده شهرداری 30 هزار میلیارد ریال است که نسبت به سال گذشته حدود 10 درصد افزایش یافته است.

 وی افزود: در خصوص تقدیم لایحه بودجه سال 97 شهرداری اصفهان به شورا  افزود: ۲۰ مهرماه سال‌جاری با ابلاغ شهردار اصفهان فرایند برنامه و بودجه شهرداری اصفهان برای سال آینده آغاز شد و با بیش از 2 هزار نفرساعت کار کارشناسی در سه مرحله بازنگری برنامه 1400، برنامه ریزی پروژه ها و اقدامات، برآورد و تخصیص منابع فردا تقدیم به شورا می شود.

پیش بینی بودجه 30 هزار میلیارد ریالی برای سال 97 شهرداری اصفهان

اصفهان- بودجهمدیر برنامه ریزی و بودجه شهرداری اصفهان گفت: بودجه سال آینده شهرداری 30 هزار میلیارد ریال است که نسبت به سال گذشته حدود 10 درصد افزایش یافته است.

فردانی ، حضور شهردار اصفهان در دو مقطع برنامه و بودجه  از ویژگی های جلسات بودجه سال 97 برشمرد و بیان کرد: برای اولین بار چارچوب‌ها و مسیر حرکت در سال آینده قبل از برگزاری جلسات با تاکید شهردار اصفهان ترسیم شد، بعد از آن بودجه بررسی گردید.

مدیر برنامه ریزی و بودجه شهرداری اصفهان  کاهش آلاینده ها، توسعه حمل و نقل عمومی و گردشگری با حمایت بخش خصوصی را از اولویت های بودجه سال 97 دانست و تصریح کرد: در سیر این جلسات بودجه 97  دو سامانه سیما سیستم مدیریت یکپارچه  اطلاعات و سیگما سیستم یکپارچه گردش اطلاعات مدیریت پروژه ها جهت پشتیبانی تصمیم گری های مدیریتی رونمایی و راه اندازی شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج