مدیر کل ورزش و جوانان کردستان در دیدار با مدیریت صدا و سیمای مرکز استان گفت، صدا و سیما می تواند نقش بسزایی را توسعه ورزش قهرمانی و همگانی در استان کردستان ایفا کند.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج، مدیر کل ورزش و جوانان کردستان در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان عنوان کرد، ورزش و جوانان کردستان نیازمند کمک و همیاری دستگاه ها و ارگان هایی همچون صدا و سیما است.

حامد جولائی در این دیدار گفت، نگاه مسئولین صدا و سیما به حوزه ورزش و جوانان تغییر کرده و این موضوع را می توان در نوع پوشش رویدادها و فعالیت ها حس کرد.

جولائی به پوشش زنده مسابقات قهرمانی کشور در روز های اخیر به میزبانی  استان کردستان اشاره کرد و اظهار داشت، نگرش و دیدگاه جامعه مخاطب نسبت به صدا و سیما با توجه به پخش زنده رویدادهای ورزشی کاملا مثبت و خوب گزارش شده است.

مدیر کل ورزش و جوانان کردستان در ادامه افزود، تغییر زمان برنامه موج ورزش از ساعت مرده شب به یک ساعت پر مخاطب از توجهات صدا و سیمای مرکز استان به برنامه های ورزشی بوده است.

این مقام مسئول گفت، صدا و سیما می تواند نقش بسزایی را توسعه ورزش قهرمانی و همگانی در استان کردستان ایفا کند و می توان این موضوع را به درون خانواده ها نیز سوق داد.

حامد جولائی از پوشش به موقع برنامه های ورزشی در سطح استان توسط صدا وسیمای مرکز کردستان تقدیر کرد و افزود، ارتباط دوستگاه ورزش و جوانان و صدا و سیما باید نزدیک و حسنه باشد تا موجبات انگیزه جوانان و قهرمانان را فراهم آورد.

جولائی در پایان عنوان کرد، دستگاه ورزش و جوانان به منظور پیشبرد اهداف سازمانی در ارائه و پخش برنامه های فرهنگی و ورزشی با صدا و سیما به صورت مشارکتی همکاری خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج