مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال جاری برای رونق اشتغال در این استان سه هزار و ۲۷۰ میلیارد ریال تسهیلات به این استان اختصاص یافته است که از این مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال خوداشتغالی است.

به گزارش خبرگزاری موج، پروانه نیکمرام در جمع مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: حدود ۸۰۰ نفر برای دریافت این تسهیلات کم بهره به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند که به این افراد بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون ریال تسهیلات پرداخت می‌شود.

وی اظهار کرد: برای ایجاد اشتغال پایدار در روستاها و مناطق عشایری نیز یک هزار و ۷۰ میلیارد ریال اعتبار با سود ۶ درصد اختصاص یافته است.

نیک مرام تصریح کرد: جذب این اعتبار که تاکنون ۱۰۰ پرونده برای متقاضیان تشکیل شده است، می‌تواند برای رونق اشتغال و تولید کهگیلویه و بویراحمد گره‌گشا باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از اختصاص ۲ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در بخش «رسته‌های منتخب اقتصادی» این استان خبر داد.

وی گفت: این تسهیلات دارای ۶ درصد یارانه است و برای بخش‌های اجرایی، ایجادی، توسعه‌ای و سرمایه در گردش پیش بینی شده است.

نیک مرام افزود: این تسهیلات با برنامه ریزی هدفمند ایجاد اشتغال و رونق تولید در هر منطقه از استان متناسب با ظرفیت‌های اقتصادی گردشگری، کشاورزی، توسعه باغ‌ها و صنایع تبدیلی جذب خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج