جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه نیروی انتظامی از فتنه‌های دشمن سربلند بیرون آمد، گفت: هوشمندانه مراقب فتنه‌های دشمن هستیم و هرگز اجازه نا امن کردن جامعه را به هیچ شخص و گروهی نخواهیم داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، ‌سرهنگ حسین حسین‌زاده در آیین صبحگاه عمومی فرماندهی انتظامی استان ضمن تسلیت حادثه جان باختن دریانوردان کشتی نفت کش سانچی اظهار داشت: طی روزهای گذشته ملت ایران شاهد برخی ناآرامی‌ها در کشور بود که توسط دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طراحی شده بود.

وی افزود: ملت ایران از نخستین روزهای پیروزی انقلاب حوادث تلخ و شیرین بسیاری را به خود دیده و در طول 4 دهه از عمر انقلاب فراز و فرودهای مختلفی را تجربه کرده است. با اتکا به خدا و حفظ وحدت و انسجام ملی و دینی توانسته مدل جدیدی از مردم سالاری فقه مترقی شیعه را به جهان معرفی کند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: اینکه کماندوهای قوی‌ترین ارتش جهان با دارا بودن بزرگترین ذرّادخانه هسته‌ای در مقابل سپاهیان مخلص ما تسلیم شده و اشک ندامت ریختند و اینکه رژیم اشغالگر قدس که شعار نیل تا فرات را سر می‌داد امروز برای دفاع از خود دیوارهای بتنی ایجاد کرده و در مقاطع مختلف از جبهه مقاومت سیلی خورده نشان از بارقه‌های اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

وی آمریکا را عامل بیشترین توطئه‌ها و فتنه‌ها علیه نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و اظهار داشت: بی دلیل نبود که حضرت امام (ره) به آمریکا لقب شیطان بزرگ را دادند.

سرهنگ حسین‌زاده با بیان اینکه آمریکا بعد از پیروزی انقلاب از هیچ تلاشی برای براندازی نظام اسلامی ایران دریغ نکرد، گفت: از کودتای نوژه گرفته تا ناآرامی‌های خوزستان، نقشه تجزیه کردن کشور و استفاده از بدنام‌ترین و روسیاه‌ترین گروهک تروریستی جهان یعنی منافقان که بیش از 17 هزار نفر از انسان‌های مومن، متدین، متفکر، اندیشمندان و خدمتگزاران کشور را ترور کردند و ایجاد تفرقه و فتنه در سال‌های 78 و 88 و در تمام این روزهای سخت مردم ایران پای آرمان‌ها و ارزش‌های نظام ایستادند و خم به ابرو نیاوردند.

وی با بیان اینکه پلیس هوشمندانه مراقب فتنه‌های دشمن است و هرگز اجازه نا امن کردن جامعه را به هیچ شخص یا گروهی نخواهد داد، افزود: آمریکا و ایادی آن بدانند که دلیرمردان نیروی انتظامی در تمام مراحل و روزهای سخت در رکاب مقام معظم رهبری و در خدمت مردم با بصیرت ایران عزیز هستند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: اگر رهبر حکیم و فرزانه انقلاب لقب مجاهدین فی سبیل الله را به نیروهای انتظامی عطا کردند بی دلیل نیست. چرا که این نیرو تا کنون توانسته از تمام فتنه‌ها سربلند بیرون بیاید و در حوادث اخیر هم همه دیدند که در نهایت اقتدار، خویشتنداری و مدارا به نا آرامی‌های عده معدودی که قصد نا امن کردن جامعه را داشتند پایان داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج