سرپرست قرمانداری رشت با بیان اینکه 20 کمیته اصلی برنامه‌های دهه فجر را ساماندهی و اجرا می‌کند، تصریح کرد: در روزهای آینده کمیته‌های تخصصی تشکیل و روسای آنها نیز انتخاب می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سید محمد احمدی در نخستین جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان رشت که با حضور رئیس شورای هماهنگی استان و دیگر ادارات ذیربط در فرمانداری برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: انقلاب اسلامی 40 سال پیش توسط مردم به جهت رهایی از ظلم و جور و ستم رژیم سفاک پهلوی در میهن اسلامی به وقوع پیوست و نظام مقدس جمهوری اسلامی تشکیل شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان رشت افزود: وقتی رمز پیروزی و دوام این انقلاب را با سایر انقلاب‌های دنیا مقایسه می‌کنیم در می یابیم آنچه که علی‌رغم همه محدودیت‌ها و موانع باعث تداوم انقلاب شده، حضور و حمایت مردم است؛ مردم سلحشور و قهرمان ما لحظه‌ای از آرمان‌ها و بیعت‌‌شان کوتاه نمی‌آیند و این وظیفه ما  مسئولان را دو چندان می‌کند.

وی ادامه داد: شهرستان دارای یک ستاد مستقل دهه فجر هستیم و فعالیت‌هایی که در سطح شهرستان در ایام الله دهه فجر برنامه‌ریزی می‌شود، تداخلی با برنامه‌های استانی ندارد.

وی با بیان اینکه 20 کمیته اصلی برنامه‌های دهه فجر را ساماندهی و اجرا می‌کند، تصریح کرد: در روزهای آینده کمیته‌های تخصصی تشکیل و روسای آنها نیز انتخاب می‌شوند.

احمدی با تاکید بر اینکه پروژه‌های عمرانی که در دهه فجر به مرحله بهره برداری می رسند، باید به ستاد اعلام تا در این دهه برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری مراسم افتتاح صورت پذیرد، افزود: علی رغم همه محدودیت‌هایی که به دلیل وضعیت حاد اقتصادی بر ما تحمیل کرده‌اند، پروژه‌هایی که  در دهه مبارک فجر افتتاح شود، بیانگر تلاش و خدمات دولت به مردم شریف است لذا می بایست اهتمام لازم از سوی دستگاه های اجرایی جهت آماده سازی آنها انجام شود.

وی اضافه کرد:‌ شورای فرهنگی روستا ظرفیت بسیار خوبی است که باید به نحو احسن از این ظرفیت برای گرامیداشت سالگرد انقلاب استفاده کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج