رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی ماسال از برگزاری جشن انقلاب در ۳۳ کانون فرهنگی هنری مساجد این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، حسین شهیدزاده، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی ماسال اظهار کرد: دوران انقلاب اسلامی و دهه فجر یادآور روزهای سخت اما خاطره‌انگیز برای مردم در راستای مبارزه با رژیم سفاک و خونخوار پهلوی است.

وی، انقلاب اسلامی ایران را متعلق به همه اقشار مختلف مردم دانست و افزود: دهه فجر فرصتی مغتنمی است تا دستاورها و اهداف بلند انقلاب و عزم ملت ایران اسلامی را در حفظ دستاورهای انقلاب شکوهمند ایران اسلامی به مردم نشان دهیم و زبان فرهنگ و هنر ابزار مناسبی برای بیان این دستاورها است.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی ماسال با بیان اینکه این نهاد هر ساله همزمان با فرا رسیدن دهه فجر برنامه‌های متنوعی را برگزار می‌کند، گفت: ٣٣ کانون فرهنگی هنری مساجد روستایی و شهری این شهرستان همزمان با دهه فجر ویژه برنامه جشن انقلاب را برگزار می‌کنند.

شهیدزاده، برپایی نمایشگاه نقاشی، برگزاری عصر شعر انقلاب در سالن اداره ارشاد ماسال و جُنگ فجر در سالن آمفی تئاتر شاندرمن را از جمله برنامه‌های این نهاد دانست و تصریح کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا، گلباران مزار شهدا، شرکت در راهپیمایی ٢٢ بهمن و برگزاری نقاشی با موضوع انقلاب در حاشیه راهپیمایی ٢٢ بهمن از دیگر برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماسال است.

وی خاطرنشان کرد: دهه فجر یک فرصت بسیار مناسب بزرگ و مبارکی است تا اندیشه‌های امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب و دستاوردهای نظام و رویدادهای انقلاب را به نسل جوان و نوجوان انتقال دهیم که این نهاد تمام سعی خود را در این راستا انجام می‌دهد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج