فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون از کشف یک محموله 150تنی خوراک دام غیربهداشتی دراین شهرستان و دستگیری 5 متهم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، سرهنگ علی صادقی گفت: ماموران انتظامی شهرستان تیران و کرون مطلع شدند تعدادی از افراد اقدام به تولید خوراک دام به صورت غیر بهداشتی می کنند که پس از هماهنگی با مقام قضائی و به همراه ماموران اداره بهداشت و دامپزشکی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بازرسی از محل مورد نظر 150 تن خوراک غیر بهداشتی و فاسد دام که تولید و آماده توزیع بود کشف و در این زمینه 5 متهم شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه این افراد پس از خرید خوراک دام، با افزودنی هایی مانند مواد شیمیایی و فاسد ،حجم و وزن خوراک را افزایش می دادند و خوراک غیر بهداشتی و فاسد تولید می کردند، بیان داشت: در این خصوص پرونده تشکیل و متهمان برای انجام اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان تیران وکرون در پایان از دامداران خواست ، خوراک دام های خود را از مراکز مجاز و استاندارد خریداری کنید و در صورت هر گونه موارد مشکوک موضوع را از طریق تماس با تلفن 110 به پلیس اطلاع دهید.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج