مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده صدا و سیمای جمهوری اسلامی گفت: دشمن در بحث خانواده و جایگاه زنان با تصویرسازی منفی وارد کار شده است و تصویر مثبت از زنان غربی را به نمایش گذاشته تا از این طریق با از بین بردن جهان بینی توحیدی به نظام جمهوری اسلام ضربه وارد کند.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرکل دفتر امور بانوان صدا و سیما در جلسه هم اندیشی مشاوران امور زنان و خانواده دستگاه های اجرایی استان قم در سالن اجتماعات صدا و سیمای مرکز قم با اشاره به این که مشاوران امور بانوان در نهادها باید به دنبال مقابله با تهاجم دشمنان باشند افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت کشورمان در عرصه های مختلف و ارتقای جایگاه زنان بوده ایم که باید این مباحث در جامعه مطرح شود.

وی خاطرنشان کرد: شهر مقدس قم ام القرای جهان اسلام است که امیدواریم بتوانیم در رسیدن به تمدن اسلامی نوین و نشان دادن جایگاه زنان مسلمان از ظرفیت و توانمندی قم بهره مند شویم.

سپهری درادامه بااشاره به ناآرامی های اخیر گفت: مردم برای دفاع از ارزش های اسلامی به صحنه آمدند و نقشه های شوم دشمنان را با پشتیبانی از رهبر معظم انقلاب پایان دادند.

تجمع های صنفی مسالمت آمیز چندی پیش درکشور با تحریک دشمنان و سوء استفاده عوامل فریب خورده داخلی منجر به بروز ناآرامی درچند شهر شد که با هوشیاری ملت، مسئولان و نیروهای انتظامی و امنیتی، در کوتاه ترین زمان توطئه دشمنان اسلام شکست خورد.

سپهری ادامه داد: آمریکا و جوامع غربی به دنبال منحرف کردن نظام جمهوری اسلامی و ایجاد اسلام هراسی در سراسر جهان است.

وی با تاکید بر این که تخریب بنیان خانواده از دیگر اهداف دشمنان می باشد، گفت: آنان با تهیه برنامه های مختلف از شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی به دنبال منحرف کردن زنان و دختران هستند تا اهداف خویش را عملیاتی کنند.

وی افزود: دشمن در بحث خانواده و جایگاه زنان با تصویرسازی منفی وارد کار شده است و تصویر مثبت از زنان غربی را به نمایش گذاشته تا از این طریق با از بین بردن جهان بینی توحیدی به نظام جمهوری اسلام ضربه وارد کند.

وی تصریح کرد: نقض حقوق زنان در جوامع غربی بوفور دیده می شود، این درحالی است که دین اسلام جایگاه ویژه ای برای حقوق زنان در نظر گرفته است و آن را مورد توجه قرار می دهد.

سپهری گفت: دشمن در تمام حوزه ها فعالیت می کند به گونه ای که فیلم هایی را در جشنواره های مختلف می پذیرد که نشانگر تضعیف جایگاه زنان بوده و یا جامعه ایران را جامعه تاریک نشان می دهد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج