استاندار هرمزگان خواستار تعیین تکلیف و پرداخت سریع تسهیلات رفع موانع تولید توسط بانک های هرمزگان شد.

به گزارش خبرگزاری موج، فریدون همتی در شصت و نهمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان، اظهار داشت: بانک های هرمزگان موظف هستند تمامی طرح ها و واحدهای تولیدی معرفی شده جهت دریافت تسهیلات رفع موانع تولید در هرمزگان را تا پایان دی ماه تعیین تکلیف کرده و تسهیلات را پرداخت کنند.

وی ادامه داد: وضعیت تمامی متقاضیانی که از طریق سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات ثبت نام کرده اند باید مشخص شود و متقاضیان نیز جهت تعیین تکلیف پرونده های خود به بانک های معرفی شده، مراجعه کنند.

استاندار هرمزگان از تصویب پرداخت تسهیلات رفع موانع تولید به 16 واحد و طرح تولیدی در شصت و نهمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان خبر داد و افزود: این تسهیلات در مجموع بالغ بر 26 میلیارد تومان است که به 16 واحد پرداخت می شود.

همتی به دیگر مصوبه این نشست مبنی بر پرداخت تسهیلات تکمیل شهرک حمل و نقل بندرعباس اشاره کرد و بیان داشت: بر این اساس 90 میلیارد تومان تسهیلات جهت تکمیل شهرک حمل و نقل بندرعباس پرداخت می شود.

وی گفت: شهرک حمل و نقل بندرعباس یک شهرک مجهز، مدرن و منحصر بفرد در سطح کشور محسوب می شود که با توجه به نزدیکی به بندر شهید رجایی تکمیل کننده زنجیره حمل و نقل کالا از این بندر است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج