رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای یک باند 5 نفره سارقان منزل و کشف یک میلیارد ریال اموال مسروقه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، سرهنگ ستار خسروی گفت : در پی وقوع چندین مورد سرقت از منازل شهروندان در چندین نقطه از شهر اصفهان ، شناسایی و دستگیری عامل یا عوامل این سرقت ها به طور ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی اصفهان قرار گرفت .

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام یک سری کارهای تخصصی موفق شدند 5 سارق را که یکی از آنها یک خانم بود و همگی ساکن یکی از استان های کشور بودند شناسایی و هنگامی که قصد سرقت از یک منزل در اصفهان را داشتند دستگیر کنند.

سرهنگ خسروی با اشاره به اینکه این سارقان در ایام پایان هفته و روزهای تعطیل وارد استان اصفهان می شدند و منازل خالی از سکنه و فاقد تجهیزات ایمنی را شناسایی و سرقت می کردند افزود: افراد دستگیر شده هنگامی که با مستندات پلیس روبه رو شدند به سرقت یک میلیارد ریال اموال از منازل شهروندان اصفهانی اعتراف کردند.

این مقام انتظامی از تشکیل پرونده و تحویل سارقان به مراجع قضائی خبر داد و تصریح کرد : در این خصوص پرونده تشکیل و همه سارقان برای انجام اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در پایان با اشاره به اینکه سارقان از طریق دیوار و تخریب قفل درب اصلی وارد منازل شهروندان می شدند و سرقت کرده اند که لازم است عموم مردم نسبت به نصب تجهیزات ایمنی پیشگیری از سرقت مانند نرده ،حفاظ ،آ‍ژیر و دوربین های مداربسته اقدام کنند تا فرصت های ارتکاب سرقت را از سارقان سلب کنند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج