روح‌الله امراللهی:با توجه به تغییر اقلیمی که در کشور در حال شکل‌گیری است قم در معرض خطر بوده و باید شرایطی فراهم کنیم که مردم با مشکل مواجه نشوند.

 به گزارش خبرگزاری موج ازقم،عضو شورای شهر قم با بیان اینکه در سال آینده در بحث تملک‌، احداث و تکمیل رینگ‌های شهری اهتمام خواهیم داشت اظهار کرد: یکی از رویکردهای جدی ما تکمیل پروژه عماریاسر در سال آینده است.

وی با اشاره به اقلیم شهر قم تصریح کرد: با توجه به تغییر اقلیمی که در کشور در حال شکل‌گیری است قم در معرض خطر بوده و باید شرایطی فراهم کنیم که مردم با مشکل مواجه نشوند.

عضو شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر افزایش سرانه‌های فضای سبز شهر قم گفت: یکی از مهم‌ترین بسترهای طبیعی شهر قم 230 هکتار فضای محدوده کوه خضر و دوبرادران است که باید در دستور کار شهرداری باشد.

وی با بیان اینکه اگر امروز تدبیر نشده و این پروژه اجرایی نشود در آینده با مشکل روبه رو خواهیم شد خاطرنشان کرد: برای حفظ باغات شهر نیز باید اقدام شده و تملک و احیای آنها در دستور کار  قرار گیرد.

امراللهی اظهار کرد: البته بر الگوهایی تاکید داریم که آنها با فضای فرهنگی و انتظارات مردم قم مطابقت داشته باشد و تجربیات ناموفقی که در برخی شهرها وجود دارد تکرار نخواهیم کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج