مرتضوی هشترودی : انجمن تا کنون 65 نفر عضو پیوسته دارد که به عنوان اعضای مجمع عمومی شناخته می‌شوند و نزدیک به 600 نفر عضو وابسته و افتخاری انجمن هستند.

به گزارش خبرگزاری موج ازقم،دبیر انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه علمیه قم با اشاره به فعالیت‌های انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه علمیه اظهار کرد: کارگاه آسیب شناسی تکریم اهل بیت(ع) روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه پس از نماز مغرب و عشا برگزار می‌‌شود.

وی خاطرنشان کرد: دو پروژه به عنوان پروژه نیازسنجی پژوهش امر تبلیغ و نیازسنجی حضور طلاب در عرصه رسانه ملی به پایان رسیده است.

سیدمحمود مرتضوی هشترودی با اشاره به برنامه‌های انجمن در حوزه فقه گفت: برنامه‌هایی با عنوان فقه ارتباطات، فقه رسانه، فقه خبر و شبکه‌های اجتماعی در دستور کار است و مباحث فقه فرهنگ و فقه ارتباطات در برنامه کاری است که به صورت سلسله نشست‌های علمی در بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی به عضویت در انجمن ارتباطات و تبلیغ حوزه اشاره کرد و افزود: انجمن از بین خواهران و برادران عضو می‌پذیرد. خواهران یا برادران طلبه‌ای که مدرک سطح دو به بالا را داشته باشند به عنوان عضو وابسته انجمن محسوب می‌شوند برادرانی که سطح چهار حوزه را داشته باشند و مقالات علمی پژوهشی یا تخصصی در حوزه‌های ارتباطات، رسانه، فرهنگ و هنر و تبلیغ داشته باشند به عنوان عضو پیوسته در مجموعه انجمن هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج