نماینده ولی فقیه در سپاه قدس جنگ تبلیغاتی دشمن علیه ملت ایران را برای دستیابی به اهداف شوم خود ناکام دانست و گفت: مردم ایران محکم تر از همیشه پای انقلاب ایستادند و به دنیا اعلام کردند نسل اول تا چهارم انقلاب با هم تفاوتی ندارند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ،حجت الاسلام علی شیرازی در جمع راهپیمایان خطاب به دشمنان نظام اسلامی گفت: با ملت ایران شوخی نکنید چرا که ما اهل شعار دادن نیستیم و همانطور که در میدان نبرد با تکفیری ها به وعده خود برای پایان داعش عمل کردیم اعلام می کنیم به زودی انتقام این حرکت ابلهانه را خواهیم گرفت.

وی با بیان اینکه ملت ایران یک‌بار دیگر به دنیا نشان داد پای انقلاب خود ایستاده است، گفت: شما از سال 58 انقلاب اسلامی را تحریم کردید حالا در بوق‌های تبلیغاتی خود اعلام می‌کنید می‌خواهیم یک تحریم جدید علیه ملت ایران آغاز کنیم.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس تأکید کرد: ملت ایران بسیجی است، ملت بسیجی هر موقع احساس خطر کند وارد میدان شده و پای ارزش‌ها حتی با فدای جان خود می‌ایستد.

حجت الاسلام علی شیرازی به اعمال تحریم های اقتصادی علیه مردم ایران اشاره کرد و گفت: تحریم ها از زمان پیروزی انقلاب وضع شده اند اما آنان ملت ایران را نشناختند که هر زمانی احساس خطر کنند با تمام وجود از آرمان های انقلاب دفاع می کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس بر تلاش مضاعف مسوولان در  خدمت رسانی به مردم تاکید کرد و گفت: این ملت با ایستادگی پای آرمان ها ،سختی ها را تحمل کرده اند و اگر مسوولان همچون ملت پای حرف ولایت بایستند سریعتر به اهداف خود دست می یابیم و دشمن جرات همین ترقه بازی ها را هم نخواهد داشت.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج