جلسه کمیته فرهنگی و هنری و اقلیت های دینی ستاد دهه فجر گیلان در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، کمیته فرهنگی و هنری و اقلیت های دینی ستاد دهه فجر گیلان با هدف برنامه ریزی جهت فراهم سازی مشارکت و حضور اصحاب فرهنگ و هنر، بهره گیری از توانمندی های مراکز فرهنگی هنری و نفش آفرینی آنها در برنامه های دهه فجر و هماهنگ سازی فعالیت ها، پیش از ظهر امروز (چهارشنبه ١٣ دی ماه ٩٦) به مدیریت معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌د کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در این اداره‌ کل تشکیل جلسه داد.

در این نشست که با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی عضو کمیته از جمله نیروی انتظامی، حوزه هنری، دانشگاه گیلان، تبلیغات اسلامی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کتابخانه های عمومی، میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، ورزش و جوانان، حج و زیارت، جهاد دانشگاهی، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، سازمان فرهنگی هنری شهرداری رشت، جعییت هلال احمر برگزار شد، برنامه های پیشنهادی دستگاه های اجرایی مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش؛ اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان که مسئولیت دو کمیته «فرهنگی و هنری» و «اقلیت های دینی» را بر عهده دارد، برنامه های مختلفی شامل محافل قرآنی، نمایشگاه های عکس، محصولات فرهنگی و کتاب، خوشنویسی، اجرای نمایش، مسابقات نقاشی، موسیقی های سنتی، شب های شعر، تجلیل از هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر، پخش فیلم و... را برای این ایام پیش بینی کرده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج