استاندار خراسان رضوی گفت: به عده ای که به دنبال برآوردن آرزوهای باطل دشمنان این ملت و کشور هستند و می خواهند جایگاه منطقه ای و بین المللی ایران را مخدوش کنند اجازه نمی دهیم خواب آنها تعبیر شود.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، علی رضا رشیدیان در حاشیه آیین تقدیر از برگزیدگان صدا و سیمای استان در جشنواره تولیدات مراکز استان ها و اجلاس سراسری فناوری رسانه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: مسوولان در خدمت مردم هستند و در حوزه مطالبات آنها و رفع مشکلات تلاش می‌کنند و خود را موظف به پاسخگویی به دغدغه‌ های مردم می دانند.

وی ادامه داد: اساس کشور و نظام ما بر مبنای مردم‌سالاری دینی است و ارکان اجرایی آن بر اساس رای مستقیم مردم انتخاب می شوند و مسوولان خود را خادم مردم می‌دانند و مسلماً در کارهای اجرایی اشکالات، نواقص و انتقاداتی وجود دارد که در قانون راهکار رفع آن نیز دیده شده است.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به تجمعات روزهای اخیر در مشهد گفت: شهروندان به تجمعاتی که فراخوان آنها از آن سوی مرزها و بدخواهان صورت می‌گیرد، توجهی نکنند و خانواده ها هم از فرزندان خود مراقبت کنند که تحت تاثیر هیجانات و احساسات جوانی مورد طمع واقع نشده و فریب رسانه های بیگانه را نخورند.

رشیدیان با بیان اینکه مردم با حضور گسترده در راهپیمایی 9 دی ثابت کردند که با نظام و انقلاب هستند، افزود: افرادی که انتقاداتی دارند و مایل هستند تجمع برگزار کنند طبق قانون باید درخواست خود را به مراکز مسئول بدهند و بعد از موافقت برای برگزاری تجمع، نیروهای انتظامی برای حفظ امنیت آنها اقدام می کنند.

چهاردهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه، با شعار «رسانه هوشمند، رسانه آینده»، ۲۱ و ۲۲ آذرماه جاری در مرکز همایش‌های بین‎المللی سازمان صدا و سیما در تهران برگزار شد که خراسان رضوی 11 تندیس و لوح برتر در بخش های مختلف به دست آورد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج