مدیرمسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه فتنه گران در سال ۸۸ رسماً با دشمن همسو شدند اظهار کرد: فتنه گران در ۹ دی سال ۸۸ با حماسه عظیم مردم شکست خوردند اما نظرات خود را پس نگرفتند و درصدد ایجاد فتنه‌های دیگر خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، حسین شریعتمداری امشب در مراسم گرامیداشت حماسه هشت و 9 دی و یادبود شهید مدافع حرم اسماعیل سیرت‌نیا در مهدیه رشت اظهار کرد:  با بیان اینکه فتنه ۸۸ کاملاً بیرونی کنترل می‌شد تصریح کرد: در جنگ احزاب همه دشمنان اسلام تصمیم گرفتند اختلافات را کنار بگذارند و به دشمن اصلی که جمهوری اسلامی است، ضربه بزنند.

مدیرمسئول روزنامه کیهان با تأکید بر اینکه در جنگ احزاب همه فرقه‌ها برای مقابله با نظام اسلامی گرد هم آمده بودند گفت: حتی عبدالمالک ریگی نیز برای حمایت از دشمنان اسلام و فتنه گران به میدان آمده بود.

نماینده ولی‌فقیه در مؤسسه کیهان با بیان اینکه نتانیاهو رسماً اصلاح‌طلبان را سرمایه رژیم صهیونیست خوانده بود بیان کرد: انگلیس، آمریکا و رژیم صهیونیست رسماً حمایت خود را از جنبش سبز اعلام کرده بودند.

شریعتمداری با استناد به حمایت دشمنان نظام اسلامی از فتنه گران داخلی اظهار کرد: اگر فتنه گران می‌گویند با دشمنان ارتباطی نداشتند چرا آن‌ها حمایت خود را تکذیب نکردند.

مدیرمسئول روزنامه کیهان با اشاره به اتفاقات آوریل سال ۲۰۰۸ در واشنگتن بیان کرد: در آنجا مطرح شد که باید احتمال تقلب در انتخابات مطرح و پیش‌بینی شود! درصورتی‌که این میزگرد ۱۳ ماه قبل از انتخابات تشکیل شد.

وی چنین اقدامی را در جمهوری اسلامی بی‌سابقه دانست و گفت: کسی که این احتمال را مطرح می‌کند و همه او را می‌شناسند، از کدام واسطه‌ها دستور می‌گیرد؟! شاید حتی خودش نمی‌دانست در چه میدانی بازی می‌کند.

 نماینده ولی‌فقیه در مؤسسه کیهان با بیان اینکه مسئول میز ایران در CIA یک روز قبل از انتخابات گفته بود فردا در ایران انتخابات نیست افزود: وی گفته بود انتخابات فردا در ایران شبیه انقلاب‌های رنگینی خواهد بود که در اکراین و صربستان داشتیم و پس از ایران نوبت سوریه خواهد بود.

شریعتمداری با اشاره به مصاحبه موسوی یک روز قبل از انتخابات در مجله Times اظهار کرد: موسوی گفته بود در صورت شکست با فشار بر رهبری اقدامات دیگری خواهد کرد، مردم نباید فریب چنین افرادی را می‌خوردند.

مدیرمسئول روزنامه کیهان با اشاره به تیتر روزنامه کیهان پیش از انتخابات ۸۸ گفت: ما تمامی مراحل فتنه را پیشاپیش پیش‌بینی کرده بودیم آخرین پرده سناریو افراطیون آشوب پس از شکست بود.

وی با بیان اینکه فتنه ۸۸ طراحی‌شده و به‌مراتب خطرناک‌تر از جنگ احزاب بود تصریح کرد: در صدر اسلام، خوارجی که ماندند، دست از افکار خود نکشیده بودند و برخورد نکردن با این افراد شهادت امام علی (ع)، امام حسن (ع) و واقعه عاشورا را در پی داشت که به دست همان بازماندگان خوارج رقم خورد.

 نماینده ولی‌فقیه در مؤسسه کیهان با بیان اینکه فتنه گران در سال ۸۸ رسماً با دشمن همسو شدند اظهار کرد: فتنه گران در ۹ دی سال ۸۸ با حماسه عظیم مردم شکست خوردند اما نظرات خود را پس نگرفتند و درصدد ایجاد فتنه‌های دیگر خواهند بود.

وی افزود: فتنه‌گران درواقع پیاده‌نظام دشمن برای براندازی نظام اسلامی‌شده بودند، برای شناسایی این افراد باید از مواضع آن‌ها مخرج مشترک گرفت و آن فروپاشی نظام اسلامی بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج