امام جمعه شهریار گفت: شاید گرانی باشد و برخی بی عدالتی ها صورت بگیرد و گاهی مشکلات و گرفتاری ها هست، اما این ها نباید بین مردم تفرقه بیاندازد، به لطف خدا ما از نعمت رهبری و وحدت رویه که نظام اسلامی از آن برخودار است، بهره می بریم.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام والمسلمین موسی سالمی شامگاه جمعه در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی ماه که با حضور آیت الله سید احمد خاتمی در مصلی شهریار برگزار شد، طی سخنانی گفت: یکی از اتفاقاتی که درسال ۸۸ اتفاق افتاد، توهین به خط قرمزهای نظام بودکه الحمدالله با حماسه یوم الله ۹ دی مردم تو دهانی محکمی به دشمن زدند.

وی اضافه کرد: برخی از دشمن داخلی و خارجی کار انقلاب را در پی فتنه ۸۸ تمام شده می دانستند و سفره انقلاب را برچیده بودند، اما از نیروی مردم و علاقه آن ها به ایران و اسلام و نظام غافل مانده و در محاسبات خود اشتباه کرده بودند که به لطف خدا شر آن ها به خودشان برگشت.

امام جمعه شهریار گفت: ۹ دی باید در تاریخ به یادگار بماند که نسل آینده بدانند که روزگاری مردم با رشادت های بسیار جلوی دشمن ایستادند و هدف دشمنان و نیتشان که ضربه زدن به اصل دین و نظام بود، را با بن بست مواجه کردند، زنده نگه داشتن این روز  و شهامت مردان وزنان این مرز و بوم و اتحاد و یک دستگی آن ها را به دشمن نشان خواهد داد، تا دیگر نمی توانند به نظام  چشم بد داشته باشند.

وی افزود: شاید گرانی باشد و برخی بی عدالتی ها صورت بگیرد و گاهی مشکلات و گرفتاری ها هست، اما این ها نباید بین مردم تفرقه بیاندازد، به لطف خدا ما از نعمت رهبری و وحدت رویه که نظام اسلامی از آن برخودار است، بهره می بریم.

سالمی گفت: نباید با  اعتراضات این چنینی دشمن شاد کن باشیم و آب در آسیاب دشمن بریزیم واگر وحدت بین مردم باشد، کسی جرات نخواهد کرد به این کشور چشم بد داشته باشد واین خط ۹ دی خواهد بود که به یادگار در تاریخ بماند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج