نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان گفت: پروژه کنار ساحل در طول سه سال گذشته نه‌تنها خراب نشده بلکه روزبه‌روز پیشرفت کرده، تفاوت آن‌کسی که چاه غیرمجاز حفر کرده و اکنون پرشده با این پروژه در جوار ساحل بندرعباس که تخریب نشده است، در قدرت و دست‌های پشت پرده‌اش است.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه بندرعباس، با اشاره به اینکه بی‌ایمانان دنیا را وسیله آرامش قرار می‌دهند، تصریح کرد: دل بستن به دنیا، دنیا را در مقابل خدا قرار دادن و از یاد خدا غافل بودن نتیجه‌اش جهنم است.

وی ادامه داد: آن دلی که ثروت تکانش دهد به آرامش نمی‌رسد اما دل مطمئن نه از ثروت نه از فقر می‌ترسد و تنها یاد خدا آرامش‌دهنده دل‌هایش است.

وی با اشاره به اینکه نمی‌گویم از دولت انتقاد نشود چراکه اجناس در حال گران شدن است و می‌توان منطقی انتقاد کرد، بیان کرد: دولت باید به فکر مردم باشد و جلوی این گرانی را بگیرد و مردم هم می‌توانند آگاهانه انتقاد کنند؛ متناسب با هر اتفاقی باید زندگی خود را تنظیم کرد.

امام‌جمعه بندرعباس با اشاره به اینکه شهر قم همواره مامن فاطمیون و محل حضور متدینین است، یادآور شد: وجود مضجع شریف حضرت معصومه(س) موجب شده است، قم به قطب و مرجع علوم اسلامی تبدیل‌شده و افراد بسیاری از سراسر دنیا برای فراگیری این علوم به این شهر مراجعه می‌کنند و بعد از فراگیری آن را در مناطق خود تعمیم می‌دهند.

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان بابیان اینکه رشد و زندگی در خانواده پیامبران و اولیاء تضمینی برای خوب بودن نیست و این اراده و انتخاب خود فرد است که مسیر زندگی او را تعیین می‌کند، افزود: اراده محکم و انتخاب درست بزرگ‌ترین درسی است که می‌توان از زندگی حضرت معصومه(س) گرفت.

آیت‌الله نعیم‌آبادی با اشاره به اینکه جامعه اسلامی باید جامعه ثبتی باشد، تصریح کرد: نه‌تنها ثبت اولاد اسناد و املاک بلکه باید همه‌چیز ثبت شود تا بتوان با برنامه‌ریزی به رشد و تکامل در جامعه رسید و نباید هیچ جیز بدون ثبت باشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان خاطرنشان کرد: یکی از موضوعات و مشکلات جدی استان عدم ثبت املاک در استان در گذشته و معضلات فعلی آن است.

وی ادامه داد: این پروژه کنار ساحل در طول سه سال گذشته نه‌تنها خراب نشده بلکه روزبه‌روز پیشرفت کرده و حتی کسی نمی‌گوید به سازندگانش که بالای چشمتان ابروست. تفاوت آن‌کسی که چاه غیرمجاز حفر کرده و اکنون پرشده با این پروژه در جوار ساحل بندرعباس که تخریب نشده است، در قدرت و دست‌های پشت پرده‌اش است.

وی بابیان اینکه باید دستگاه‌های اجرایی مسئول جلوی بی‌قانونی را بگیرند، افزود: راه نجات کشور، قانون است، اگر قانون شکسته شود، دیگر سنگ رو سنگ بند نمی‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان در پایان گفت: اگر قانون می‌گوید سپاه وارد سیاست نشود، نباید بشود و اگر می‌گوید ساخت‌وسازی کنار ساحل نشود باید هر ساخت‌وسازی تخریب شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج