امام جمعه موقت دهدشت گفت: هنر آن است انسان بتواند در برابر همه سلایق خونسرد و حکیم باشد تا جامعه بیراهه نرود.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام سیدعبدالمطلب تقوی در خطبه‌های نماز جمعه این شهر ضمن توصیه خود و همه نمازگزاران به رعایت تقوی الهی با استناد به حدیثی از پیامبر اکرم(ص) اظهار کرد: هر کسی می‌خواهد در آسمان‌ها و زمین مورد عنایت خداوند قرار گیرد، تقوای الهی را رعایت کند.

وی در ادامه به تشریح اهمیت خونسردی و نرم‌خویی از دیدگاه اسلام پرداخت و تصریح کرد: هنر آن است انسان بتواند در برابر همه سلایق خونسرد و حکیم باشد تا جامعه بیراهه نرود.

حجت‌الاسلام تقوی خاطرنشان کرد: اگر پیامبران خونسرد نبودند نمی‌توانستند مردم را هدایت کنند.

امام جمعه موقت دهدشت در ادامه سخنان خود وفات حضرت معصومه(س) را یادآور شد و ضمن تسلیت به همه مسلمانان گفت: بعد از حضرت زهرا(س) هیچ زنی از نظر شفاعت به حضرت معصومه(س) نمی‌رسد.

وی 9 دی را برگ زرین دیگری از افتخارات ملت ایران عنوان و افزود: 9 دی روزیست که مردم آگاه ایران به عنوان وحدت امت با ولایت در مراسم این روز باشکوه شرکت کردند.

حجت‌الاسلام تقوی تصریح کرد: 9 دی روزیست که ملت ایران برای دفاع از انقلاب، ولایت مطلقه فقیه، کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران کفن پوشیده به میدان آمدند.

امام جمعه موقت دهدشت با توجه به صحبت‌های مقام معظم رهبری که فرموده بود «9 دی دفاع از ارزش‌ها و اسلام و انقلاب بود»، گفت: ملت شریف ایران همیشه و در همه صحنه‌ها برای دفاع از مکتب اسلام در برابر استکبار ایستاده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج