امام جمعه یاسوج گفت: در فتنه 88، عناصر خود فروخته پیاده نظام دشمنان خارجی بودند.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج، حجت‌الاسلام سید علی‌اصغر حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نمار جمعه این هفته مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن دعوت مردم به تقوای الهی، و با اشاره به مناسبت‌های این هفته، اظهار کرد: فتنه 88 طراحی دشمنان خارجی بود که فریب خوردگان داخلی پیاده نظام آن‌ها شدند.

امام جمعه مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه عناصر خود فروخته همیشه نقش پیاده نظام و همراه دشمنان قسم خورده را بازی می‌کنند، افزود: اما ملت با بصیرت ایران خیلی زود وارد میدان شد و حق از باطل را به خوبی از هم تشخیص داد و و توطئه دشمن را خنثی کرد.

این خطیب جمعه افزود: آن روز مردم بصیرت انقلابی خود را نشان دادند و تنفر خود را از دشمن بروز دادند و شعارهای کوبنده در این روز از جمله شعار مرگ بر آمریکا در روز 9 دی هرگز فراموش نمی‌شود.

حجت‌الاسلام حسینی در بخش دیگری از اظهارات خود در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر یاسوج به دیدار اخیر با رهبری و اظهارات معظم‌له اشاره کرد و گفت: با این سخنان مؤثر رهبر انقلاب هرگز به انقلاب و کشور آسیبی نمی‌رسد.

امام جمعه مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: باید سخنان رهبری و فرمایشات حکیمانه ایشان نصب‌العین قرار گیرد تا بتوانیم در مسیر مستقیم حرکت کنیم و دشمن نتواند آسیبی به ملکت برساند.

وی به رحلت حضرت معصومه سلام‌الله علیها اشاره کرد و گفت: آن بانوی بزرگ یکی از بزرگترین بانوان تاریخ بشر است که زیارت بارگاه آن حضرت برکات زیادی دارد.

امام جمعه شهر یاسوج افزود: آن بانوی بزرگ اسلام جایگاه ویژه‌ای در بین مردم و عالمان و بزرگان دین دارد که اکنون در شهر قم وجود بارگاه ملکوتی آن حضرت منشأ برکت شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج