معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی از برگزاری برنامه‌های متنوع در راستای گرامیداشت یوم الله 9 دی در حرم رضوی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، حجت الاسلام والمسلمین سیدجلال حسینی با اشاره به اینکه برنامه‌های متعددی برای گرامیداشت یوم الله 9 دی در حرم رضوی تدارک دیده شده است، اظهار کرد: نهم دی ماه 1388 همزمان با سراسر کشور زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی، در یک راهپیمایی بسیار گسترده، اقدام دشمنان داخلی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی در هتک حرمت به عاشورا را محکوم کردند. 

وی ادامه داد: در این حماسه به یادماندنی عزاداران حسینی با شعارهای ضد استکباری، پشتیبانی غرب از دشمنان فرهنگ عاشورا و امام حسین(ع) را محکوم کردند و با شعار مرگ ضد ولایت فقیه پشتیبانی همیشگی خود را از ولایت فقیه و خط شهدای کربلا اعلام نمودند.

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه امسال هم راهپیمایی یوم‌ الله 9 دی، روز میثاق امت با ولایت همزمان با سراسر کشور در مشهد مقدس نیز برگزار می‌شود، عنوان کرد: این راهپیمایی باشکوه از ساعت 9 صبح روز شنبه نهم دی ماه 96 آغاز می‌‌شود و مسیر این راهپیمایی از عرصه میدان شهدا به سمت بست شیخ طوسی حرم رضوی خواهد بود و مداح و ذاکر اهل‌ بیت عصمت و طهارت(ع) میثم مطیعی به نوحه‌ خوانی خواهد پرداخت.

وی ادامه داد: در پایان این راهپیمایی، عموم مردم در رواق امام خمینی(ره) حضور به هم رسانده و از سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان بهره¬مند خواهند شد و پس از سخنرانی نیز قطعنامه این راهپیمایی قرائت می‌‌شود.

حسینی افزود: حلقه معرفت، پرسمان دینی، نشست تخصصی، برنامه سخنرانی و شب شعر از دیگر برنامه‌های حرم رضوی برای برنامه‌های گرامیداشت یوم الله 9 دی است که در طی شبانه روز برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج